Trace N Chase (top)

2ος όμιλος - 8η αγωνιστική

Βάρη - Αστέρας Αγ. Δημητρίου 43-52 (28-28)Διαιτητής: ΓαρίνηΒάρη (Σταχίκας): Σταυροπούλου, Βρυώνη 7, Μπιλάλη 11, Ζαχαριάδη 4, Μέξη, Αδαμάκου 6, Αλοΐζου Σ., Καραμέτου Σ. 7, Αλοΐζου
2ος όμιλος - 8η αγωνιστική

Βάρη - Αστέρας Αγ. Δημητρίου 43-52 (28-28)
Διαιτητής: Γαρίνη
Βάρη (Σταχίκας): Σταυροπούλου, Βρυώνη 7, Μπιλάλη 11, Ζαχαριάδη 4, Μέξη, Αδαμάκου 6, Αλοΐζου Σ., Καραμέτου Σ. 7, Αλοΐζου Β. 8.
Αστέρας Αγ. Δημ. (Μανώλας - Χρυσοβελίδης): Καφαλτή 2, Λαουμτζή 11 (2), Σπυροπούλου 6, Ζαχαροπούλου Σ. 4, Γεβοντιάν 15 (2), Σαραφίδου, Σαχανίδου 8 (2), Κύρκου 4, Γαλιατσάτου 2, Ζαχαροπούλου Δ., Παπαζαχαρίου.

Φοίνικας Αγ. Σοφίας - Ελευθερία Μοσχάτου 30-46 (17-21)
Διαιτητές: Αυγερινός - Καλαντζής,
Φοίνικας Αγ. Σοφίας (Λαμπαδάριος): Ζωάκου 5 (1), Μπαρμπαρίγου, Καρέλλα 6, Χέλμη -Ρέππα 2, Καλογεράκου 4 (1), Κοτσώνη 2, Ταβουλάρη 8, Διοκαράντου, Θεοχάρη, Πετροπούλου 3 (1), Τάσου.
Ελευθερία Μοσχ. (Τσαραπατσάνης - Παπαναστασίου): Κακλέα 19 (2), Παντέλη, Κοκκίνη 3 (1), Γιαπαλάκη, Γαλαχουσίδη 5 (1), Τρύφωνα, Κωνσταντίνου 11 (1), Εξουζίδου, Χόντο, Πάνου 6, Θωμοπούλοιυ 2, Μπεράτη.

Αιξωνή Γλυφ. - Αναπτυξιακή ομάδα 64-54 (40-19)
Διαιτητής: Κλαδιανός
Αιξωνή Γλυφ. (Ρουμελιώτης): Κοκκάρη, Κιούση 17, Μπράβου 2, Φασουλά 20 (1), Πανάγαινα 4, Γανέλη 9, Μανιάτη 2, Βαζαίου 10 (1), Φαφαλιού.
Αναπτυξιακή ομάδα (Αράπης): Στεφάνου Κ., Σάμιου, Πετράκη 2, Θεοδώρου 8, Γιαννοπούλου 8 (1), Μαγγίνα, Μάλαμα 10, Γκέρκι 2, Σώμου 2, Τσίκα 4, Βόπη 3, Μυλωνάκη 9, Ζουρτσάνου 8, Τζανετάτου.

Π. Φάληρο - Προφήτης Ηλίας 60-54 (26-31)
Διαιτητές: Σιώκας - Αγγέλης Αργ.
Π. Φάληρο (Κούτσης - Γιαμπάνης): Τσίκουτα 2, Λόξα 21 (1), Μουζούκη  16, Δεγαΐτη 1, Ζαχαράκη, Ζαχαράκη Ε. 2, Βασιλάτου, Θεοδωρομανωλάκη 12, Τσαπρούνη, Ζαχαράκη Μ. 6, Σταμάτη, Κρεουζή.
Προφήτης Ηλίας (Χλιαουτάκης): Βλάνη 8, Δροσωτάκη 9 (1), Κοψακόλη 6 (1), Τηλεμάχου 14 (1), Σπύρη 8 (1), Ιωάννου 3 (1), Μελιγκοτσίδου, Μικελοπούλου, Σταθάκη 2, Μουσούλη 2, Μαυρίδη 2.

Η βαθμολογία: ΑΟΝΑ 14, Π. Φάληρο 13, Ελευθερία Μοσχ. 13, Προφήτης Ηλίας 12, Αστέρας Αγ. Δημητρίου 10, Βάρη Ανάγυρους 10, Αιξωνή 8, Αναπτυξιακή κορασίδων 8, Φοίνικας Αγ. Σοφίας 6.

Η επόμενη αγωνιστική (02/12): Αστέρας Αγ. Δημ. - Φοίνικας Αγ. Σοφίας, Ελευθερία Μοσχ. - Π. Φάληρο, Αναπτυξιακή κορασίδων - Βάρη, Προφ. Ηλίας - ΑΟΝΑ.

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο