2ος όμιλος - 9η αγωνιστική

Ελευθερία Μοσχ. - Π. Φάληρο 46-51 (24-21)Διαιτητές: Μαυρέλης - ΓερουλάνοςΕλευθερία Μοσχ. (Τσαραπατσάνης): Κακλέα 12, Πατέλη, Κοκκίνη 5 (1), Μάνου 6, Γαλαχουσίδη, Τρύφωνα 10, Κωνστ
2ος όμιλος - 9η αγωνιστική

Ελευθερία Μοσχ. - Π. Φάληρο 46-51 (24-21)
Διαιτητές: Μαυρέλης - Γερουλάνος
Ελευθερία Μοσχ. (Τσαραπατσάνης): Κακλέα 12, Πατέλη, Κοκκίνη 5 (1), Μάνου 6, Γαλαχουσίδη, Τρύφωνα 10, Κωνσταντίνου 12, Εξουζίδη 1, Μήτρου, Καλάγια.
Π. Φάληρο (Κούτσης - Γιαμπάνης): Τσίκουτα, Λόξα 9, Μουζούκη 12 (1), Δεγαΐτη 6, Ζαχαράκη Ε. 5, Βασιλάτου 3 (1), Θεοδωρομανωλάκη 10, Τσαπρούνη, Ζαχαράκη Μ. 6, Κρεουζή.

Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Φοίνικας Αγ. Σοφίας 51-43 (27-17)
Διαιτητής: Γαρδέλης
Αστέρας Αγ. Δημητρίου (Μανώλας - Χρυσοβελίδης): Καραβά, Γεβοντιάν 15, Ζαχαροπούλου Σ. 8, Σαχανίδου 3 (1), Παπαζαχαρίου 5, Μωυσιάδου 4, Λαουμτζή 5 (1), Καφαλτή 2, Κύρκου 4, Σαραφίδου 2, Γαλιατσάτου 3, Ζαχαριάκη.
Φοίνικας Αγ. Σοφίας (Λαμπαδάριος): Ταβουλάρη 12, Πετροπούλου 9 (2), Διοκαράντου 5 (1), Καρέλλα 2, Κοτσώνη 4, Θεοχάρη 5, Καλογεράκου 4 (1), Τάσου 2, Χέλμη-Ρέππα.

Προφήτης Ηλίας - ΑΟΝΑ 46-40 (22-21)
Διαιτητές: Αρφαρά - Φασόλης
Προφήτης Ηλίας (Χλιαουτάκης): Μελιγκοτσίδου 5, Βλάμη 6, Καψοκόλη 7, Τηλεμάχου 11 (1), Σπυρή 7 (1), Δροσωτάκη 5, Μικελοπούλου, Σταθάκη 2, Μουσούλη 3 (1).
ΑΟΝΑ (Κουκουζέλης - Τουρκίστας): Λεβέντη, Παναγιωτονάκου 4, Λύρου 4, Φωτεινοπούλου 5 (1), Παυλοπούλου, Καναβούρα 13 (3), Χατζηχαραλαμπίδου, Χατζόγλου 11, Ψυχογιού 3, Ηλιάδη.

Αναπτυξιακή Κορασίδων - Βάρη 31-46 (14-13)
Διαιτητής: Φραγκιαδάκης
Αναπτυξιακή ομάδα (Αράπης): Τζανετάτου 1, Χατζηβασιλείου 4 (1), Θεοδώρου 6, Πετράκη, Σαμίου, Καραμπάτσου, Μάλαμα 6, Στεφάνου 7, Σώμου, Γκέρκι 2, Ζουρτσάνου 1, Μυλωνάκη 2, Βόπη, Τσίκα 2.
Βάρη (Σταχίκας): Καραμέτου Σ. 10, Σταυροπούλου 6, Μπιλάλη 16, Ζαχαριάδη 8, Αλοίζου Β. 6, Βρυώνη, Μέξη, Αλοίζου Σ., Γιατρά.

Η βαθμολογία: ΑΟΝΑ 15, Π. Φάληρο 15, Ελευθερία Μοσχ. 14, Προφήτης Ηλίας 14, Αστέρας Αγ. Δημητρίου 12, Βάρης Ανάγυρους 11, Αναπτυξιακή κορασίδων 9, Αιξωνή 8, Φοίνικας Αγ. Σοφίας 7.

Η επόμενη αγωνιστική (09/12): Ελευθερία Μοσχ. - Αστέρας Αγ. Δημητρίου, Αναπτυξιακή κορασίδων - Φοίνικας Αγ. Σοφίας, Προφήτης Ηλίας - Αιξωνή, Π. Φάληρο - ΑΟΝΑ.

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο