Trace N Chase (top)

2ος όμιλος - 10η αγωνιστική

Ατρόμητος - Φοίνικας Πειρ. 42-57 (20-25)Διαιτητές: Στρέμπας - ΜαυρέληςΑτρόμητος (Γεωργίου): Κοντογιάννη 4, Λαουλάκου 6 (1), Τσαχάλη 12 (4), Αρχοντάκη 11, Φίλη 5, Μπαρμπαλιά 4, Χατζή,...
2ος όμιλος - 10η αγωνιστική

Ατρόμητος - Φοίνικας Πειρ. 42-57 (20-25)
Διαιτητές: Στρέμπας - Μαυρέλης
Ατρόμητος (Γεωργίου): Κοντογιάννη 4, Λαουλάκου 6 (1), Τσαχάλη 12 (4), Αρχοντάκη 11, Φίλη 5, Μπαρμπαλιά 4, Χατζή, Φλεβαράκη.
Φοίνικας Πειρ. (Σουλιώτης - Μονδερά): Κομνηνού 13 (1), Λιβανού 4, Τουρνατζή 2, Μανουρά., Μούλτση 12 (1), Ζαχαροπούλου 4, Καρανάσιου 2, Βράκα Ε. 20 (2).

Π. Φάληρο - ΑΟΝΑ 57-54 (31-26)
Διαιτητές: Παπαφωτίου - Δελαγραμμάτικας
Π. Φάληρο (Κούτσης - Γιαμπάνης): Τσίκουτα 6, Λόξα 8, Μουζούκη 5, Δεγαΐτη, Ζαχαράκη Ε. 5 (1), Βασιλάτου, Θεοδωρομανωλάκη 16 (1), Τσαπρούνη, Ζαχαράκη Μ. 17, Κρεουζή.
ΑΟΝΑ (Κουκουζέλης - Τουρκίστας): Λεβέντη, Παναγιωτονάκου 7, Λύρου 11, Φωτεινοπούλου 4 (1), Παυλοπούλου 4, Καναβούρα 6, Χατζηχαραλαμπίδου, Χατζόγλου 22 (1), Ηλιάδη, Ψυχογιού.

Ελευθερία Μοσχ. - Αστέρας Αγ. Δημητρίου 53-34 (28-14)
Διαιτητές: Nτζαμάρας - Σελίμης
Ελευθερία Μοσχ. (Παπαναστασίου): Κακλέα 20 (3), Τρύφωνα 21 (1), Εξουζίδου 6, Κοκκίνη 6 (1), Πατέλη, Γιαπαλάκη, Γαλαχουσίδη, Μήτρου, Θωμοπούλου, Μάνου.
Αστέρας Αγ. Δηημητρίου (Μανώλας - Χρυσοβελίδης): Γαλιατσάτου 2, Καφαλτή 2, Λαουμτζή 1, Μωυσιάδου 2, Κύρκου 1, Γεβοντιάν 12, Σαραφίδου 5, Σαχανίδου 7 (1), Ζαχαραπούλου Σ., Σπυροπούλου 2, Παπαχαζαχαρίου.

Αναπτυξιακή ομάδα - Φοίνικας Αγ. Σοφίας 45-48 (23-22)
Διαιτητές: Καραμανώλης - Τζίμης Στ.
Αναπτυξιακή ομάδα (Αράπης): Τζανετάτου, Σαμίου, Γιαννοπούλου 5 (1), Θεοδώρου 9, Πυλιώτη, Τσίκα 2, Μάλαμα 14, Στεφάνου 8, Σώμου 2, Γκέρκι 2, Τζανακάκη 2, Μυλωνάκη 1.
Φοίνικας Αγ. Σοφίας (Λαμπαδάριος): Μπαρμπαρίγου 4, Καρελλά 6, Χέλμη-Ρέππα 2, Καλογεράκου 3, Κοτσώνη 4, Σιτζάνη 6, Ταβουλάρη 6, Διοκαράντου 1, Θεοχάρη 6, Πετροπουλάκου 1, Τάσου 9.

Η βαθμολογία: Π. Φάληρο 17, ΑΟΝΑ 16, Ελευθερία Μοσχ. 16, Προφήτης Ηλίας 14, Αστέρας Αγ. Δημητρίου 13, Βάρη 11, Αναπτυξιακή ομάδα 10, Φοίνικας Αγ. Σοφίας 9, Αιξωνή 8.

Η επόμενη αγωνιστική (16/12): Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Αναπτυξιακή ομάδα, Βάρη Ανάγυρους - Προφήτης Ηλίας, Π. Φάληρο - Αιξωνή, ΑΟΝΑ - Ελευθερία Μοσχάτου.

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο