Α' ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΣΚΑΝΑ

2ος όμιλος - 15η αγωνιστική
2ος όμιλος - 15η αγωνιστική 21.01.2013 08:51 /
Προφήτης Ηλίας - Αιξωνή 90-30 (40-9)Διαιτητής: Αρφαρά ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ (Χλιαουτάκης): Βλάμη 8, Δροσωτάκη 10 (1), Τηλεμάχου 21 (3), Σπύρη 5, Ιωάννου 7 (1), Γουλουμή 2, Χάλαρη, Παπαδοπούλου 7 ...
Περισσότερα...
1ος όμιλος - 11η αγωνιστική
1ος όμιλος - 11η αγωνιστική 21.01.2013 08:39 /
Ατρόμητος Πειρ. - Πανελευσινιακός 81-25 (46-11)Διαιτητής: ΛάτσηςΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. (Γεωργίου - Αναστασιάδου): Ραφελέτου 4, Κουμουνδούρου 6, Κοντογιάννη 25, Λαουλάκου 10, Τσαχάλη ...
Περισσότερα...
2ος όμιλος - 14η αγωνιστική
2ος όμιλος - 14η αγωνιστική 14.01.2013 09:03 /
Προφήτης Ηλίας - Αναπτυξιακή 58-25 (33-21)Διαιτητής: ΓερουλάνοςΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ (Χλιαουτάκης): Βλάμη 2, Δροσωτάκη 7, Χάλαρη, Τηλεμάχου 26 (2), Σπύρη 2, Γουλουμή 12, Παπαδοπούλου, Μουσ
Περισσότερα...
1ος όμιλος - 10η αγωνιστική
1ος όμιλος - 10η αγωνιστική 14.01.2013 08:54 /
Ευρυάλη - Φοίνικας Πειρ. 29-72 (19-47)Διαιτητές: Ουσταμπασίδης - ΓαρίνηΕΥΡΥΑΛΗ (Φελεκίδης): Γκίκα 4, Αντωνοπούλου, Δουκάκη, Κόττου 7 (1), Ευαγγελινού, Νικηφόρου, Παραγιού 17 (1), ...
Περισσότερα...
2ος όμιλος - 13η αγωνιστική
2ος όμιλος - 13η αγωνιστική 08.01.2013 08:39 /
Αστέρας Αγ. Δημητρίου - Προφ. Ηλίας 43-50 (26-28)Διαιτητές: Στεργίου - ΚαραμανώληςΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Μανώλας - Χρυσοβελίδης): Γαλιατσάτου 2, Καφαλτή 4, Λαουμτζή 3 (1), Μωυσιάδου 4,...
Περισσότερα...
2ος όμιλος - 12η αγωνιστική
2ος όμιλος - 12η αγωνιστική 24.12.2012 08:10 /
ΑΟΝΑ - Αιξωνή 70-39 (32-12)Διαιτητές: Παπαϊωάννου - Τζίμης Στ.ΑΟΝΑ (Κουκουζέλης - Τουρκίστας): Λεβέντη 5, Παναγιωτονάκου 15, Λύρου 16, Φωτεινοπούλου, Παυλοπούλου, Παπακωνσταντ...
Περισσότερα...
 2ος όμιλος - 11 αγωνιστική
2ος όμιλος - 11 αγωνιστική 18.12.2012 06:23 /
Στο ματς που ολοκλήρωσε την 11η αγωνιστική του 2ου ομίλου γυναικών ο ΑΟΝΑ επικράτησε με 50-45 της Ελευθερίας Μοσχάτου. ΑΟΝΑ - Ελευθερία 50-45 (22-28)Διαιτητές: Γαρδέλης - Καρ
Περισσότερα...
2ος όμιλος - 11η αγωνιστική
2ος όμιλος - 11η αγωνιστική 17.12.2012 09:01 /
Αστέρας Αγ. Δημ. - Αναπτυξιακή ομάδα 68-40 (24-18)Διαιτητής: ΦραγκιαδάκηςΑστέρας Αγ. Δημ. (Μανώλας - Χρυσοβελίδης): Καφαλτή 4, Γεβοντιάν 7 (1), Λαουμτζή 15 (3), Μωυσιάδου 15, Ζαχαρο...
Περισσότερα...
1ος όμιλος - 9η αγωνιστική
1ος όμιλος - 9η αγωνιστική 17.12.2012 08:54 /
Προοδευτική - Ευρυάλη Γλυφ. 35-43 (16-24)Διαιτητές: Γαρδέλης - ΦραγκιαδάκηςΠροοδευτική (Κλαδούχος): Τσιαμπάζη, Κοσμή 14 (2), Αθανασοπούλου 4, Παντελακάκη, Γκανή, Λούκου 13, Αγγ
Περισσότερα...
2ος όμιλος - 10η αγωνιστική
2ος όμιλος - 10η αγωνιστική 10.12.2012 07:58 /
Ατρόμητος - Φοίνικας Πειρ. 42-57 (20-25)Διαιτητές: Στρέμπας - ΜαυρέληςΑτρόμητος (Γεωργίου): Κοντογιάννη 4, Λαουλάκου 6 (1), Τσαχάλη 12 (4), Αρχοντάκη 11, Φίλη 5, Μπαρμπαλιά 4, Χατζή,...
Περισσότερα...
1ος όμιλος - 8η αγωνιστική
1ος όμιλος - 8η αγωνιστική 10.12.2012 07:49 /
Ευρυάλη - Πανελευσινιακός 59-24 (28-11)Διαιτητής: ΚραψίτηςΕυρυάλη (Φελεκίδης - Αντωνοπούλου): Ευαγγελινού 9, Γκίκα 2, Ιακωβίδου 10, Καλογερίδη 4, Κόττου 1, Δουκάκη 3, Νικηφόρου...
Περισσότερα...
2ος όμιλος - 9η αγωνιστική
2ος όμιλος - 9η αγωνιστική 03.12.2012 09:50 /
Ελευθερία Μοσχ. - Π. Φάληρο 46-51 (24-21)Διαιτητές: Μαυρέλης - ΓερουλάνοςΕλευθερία Μοσχ. (Τσαραπατσάνης): Κακλέα 12, Πατέλη, Κοκκίνη 5 (1), Μάνου 6, Γαλαχουσίδη, Τρύφωνα 10, Κωνστ
Περισσότερα...
1ος όμιλος - 7η αγωνιστική
1ος όμιλος - 7η αγωνιστική 03.12.2012 09:28 /
Φοίνικας Πειρ. - Προοδευτική 60-43 (38-17)Διαιτητής: ΦραγκιαδάκηςΦοίνικας Πειρ. (Σουλιώτης - Μονδερά): Κομνηνού 5 (1), Λιβανού 10, Δαριώτη 2, Δάνδολα 2, Τουρνατζή 4, Μούλτση 6 (2), Ζ...
Περισσότερα...
2ος όμιλος - 8η αγωνιστική
2ος όμιλος - 8η αγωνιστική 26.11.2012 09:37 /
Βάρη - Αστέρας Αγ. Δημητρίου 43-52 (28-28)Διαιτητής: ΓαρίνηΒάρη (Σταχίκας): Σταυροπούλου, Βρυώνη 7, Μπιλάλη 11, Ζαχαριάδη 4, Μέξη, Αδαμάκου 6, Αλοΐζου Σ., Καραμέτου Σ. 7, Αλοΐζου
Περισσότερα...
1ος όμιλος - 6η αγωνιστική
1ος όμιλος - 6η αγωνιστική 26.11.2012 09:17 /
Πανελευσινιακός - Φοίνικας Πειρ. 23-75 (14-38)Διαιτητές: Σελίμης - ΤαχμαζίδουΠανελευσινιακός (Καραχάλιος): Κελεμτζή, Ιωσηφίδη Ε. 4, Βάνλου 4 (1), Χριστοφή, Ζορζώνη, Ιωσηφίδη Σ...
Περισσότερα...
2ος όμιλος - 7η αγωνιστική
2ος όμιλος - 7η αγωνιστική 19.11.2012 09:29 /
ΑΟΝΑ - Αναπτυξιακή ομάδα 101-57 (53-33)Διαιτητής: ΝτζαμάραςΑΟΝΑ (Κουκουζέλης - Τουρκίστας): Λεβέντη 2, Παναγιωτονάκου 19 (1), Λύρου 12 (2), Φωτεινοπούλου 11 (1), Παυλοπούλου 3, Καναβ...
Περισσότερα...
1ος όμιλος - 5η αγωνιστική
1ος όμιλος - 5η αγωνιστική 19.11.2012 09:14 /
Φοίνικας Πειραιά - Κυρίαρχοι 61-39 (30-18)Διαιτητές: Aρφαρά - ΑυγερινόςΦοίνικας Πειρ. (Σουλιώτης - Μονδερά): Κομνηνού, Λιβανού 4, Τουρνατζή 8, Κοτζαμάνη, Μανουρά 2, Μούλτση 6 (2)...
Περισσότερα...
6η αγωνιστική - 2ος όμιλος
6η αγωνιστική - 2ος όμιλος 12.11.2012 09:21 /
Ο αγώνας Αιξωνή Γλ. - Φοίνικας Αγ. Σοφίας διακόπηκε στο 36' με το σκορ 26-38, λόγω τραυματισμού στον αυχένα της Νικολέτας Ταβουλάρη του Φοίνικα Αγ. Σοφίας, η οποία και δια
Περισσότερα...
4η αγωνιστική - 1ος όμιλος
4η αγωνιστική - 1ος όμιλος 12.11.2012 09:08 /
Ατρόμητος - Μανδραϊκός 34-79 (09-49)Διαιτητής: ΣελίμηςΠανευσινιακός (Καραχάλιος): Κελεμτζή, Ιωσηφίδη, Βάνου 11, Χριστοφή 2, Ζορζώνη 1, Ιωσηφίδη Σ. 8, Περαματζή, Μεγαλούδη 6, Θε
Περισσότερα...
2ος όμιλος - 2η αγωνιστική
2ος όμιλος - 2η αγωνιστική 22.10.2012 07:42 /
Βάρη - Π. Φάληρο 33-73 (09-37)Διαιτητής: ΓεώργουΒάρη (Σταχίκας): Καραμέτου Σ. 4, Ζωγραφάκη 6, Σταυροπούλου, Βρυώνη 4, Μπιλάλη, Ζαχαριάδη 8, Μέξη, Αδαμάκου 8, Αλοίζου, Καραμέτου Χ....
Περισσότερα...
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο