Οι διαιτητές σε Α1 - Α2 γυναικών και Β’ - Γ’ Εθνική

Πληθώρα αγώνων έρχεται την προσεχή Κυριακή (25/10) σε όλες τις εθνικές κατηγορίες. Διαβάστε ποιοι θα σφυρίξουν σε Β’ - Γ’ Εθνική και Α1 - Α2 γυναικών.
Οι διαιτητές σε Α1 - Α2 γυναικών και Β’ - Γ’ Εθνική

Μετά τους διαιτητές της Α2, η ΕΟΚ ανακοίνωσε και αυτούς που θα σφυρίξουν στα υπόλοιπα γήπεδα την ερχόμενη Κυριακή (25/10) στις εθνικές κατηγορίες και συγκεκριμένα σε Β’ - Γ’ Εθνική και Α1 - Α2 γυναικών.

Αναλυτικά όλοι οι διαιτητές και οι κομισάριοι:

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ (2η αγωνιστική)

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.30 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ελευθερία Μοσχάτου Χριστοδουλάκης-Κοτσώνης-Μαυρέλης (Ηπιώτης)
Ιωαννίνων (Ν) 14.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Εσπερίδες Καλλιθέας Πιτσίλκας-Παζώλης-Μπουγλός Π. (Κασιούμης)
Αγ. Δημητρίου (Π) 16.45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Νίκη Λευκάδας Τσιμπούρης-Τσακιράκη-Μπακετέα (Σαμαρτζή)
Π. Γιαννακόπουλος 14.30 Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Τσαρούχα-Κάρδαρης-Γιακείμη (Ορφανός Γ.)
Κλαδισού 12.00 ΟΑ Χανίων-ΠΑΟΚ Ορφανός Ι.-Σιδέρης-Παπαδόπουλος Χ. (Πετράκης Ν.)
Σπόρτιγκ 14.00 Σπόρτιγκ-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Χρηστίδης Π.-Καρακωνσταντόπουλος-Βελέντζας (Τζουβάρας)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ (2η αγωνιστική)

1ος όμιλος

Σάββατο 24 Οκτωβρίου

Μυτιλήνης 14.00 Θησέας Παναγιούδας-Ηλιούπολη Παπανικολάου-Καψιώχας (Σαλαβός)

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Χίου 12.00 Αιγέας Χίου-Οίαξ Ναυπλίου Κανελλόπουλος-Κωστής (Μάρης)
Καμινίων 13.00 Ατρόμητος Πειραιά-Άμιλλα 2000 Χαϊνά-Τσάλλας Γιαν. (Χασάπης)
3ο Άνω Λιοσίων 13.00 Εύνικος-ΑΟ Άργους Οι Δαναοί Τσίγκου-Τζαγκατζής (Κουλούρης)
Π. Σαλπέας 13.00 Φίνιξ Πειραιά-Άρις Καλαμάτας Μαρίγλη-Μύζικας (Κόλλιας)

2ος όμιλος

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

ΔΑΠΠΟΣ 13.00 Σαντορίνη-Αθηναϊκός Καλαρέμας-Χρόνης
Γ. Γεννηματάς 14.00 Πρωτέας Βούλας-Τερψιθέα Γαρίνη-Μπαράκου (Τεφτίκης)
Μελισσίων 14.15 ΚΑΟ Μελισσίων-Αμύντας Εφραιμίδης-Σπυρλιδάκης (Γολεγού)
Κοντόπευκου 17.00 Αγ. Παρασκευή ΑΕΚ Περιστερίου Κηπώσης-Περδέτζογλου (Ζερδεβάς)

3ος όμιλος

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

ΣΣ Κατερίνης 13.00 Πιερικός Αρχέλαος-Νίκη Βόλου Θρασυβουλίδης-Κλεπουσνιώτου (Σαμαλης)
Εκπ. Φρυγανιώτη 16.00 Εκπ. Φρυγανιώτη-Αργοναύτες Αγρινίου Σαρακενίδης-Σκρίνος (Λαδόπουλος)
Νεάπολης 13.00 ΓΣ Ολύμπια Λάρισας-Φίλιππος Βέροιας Κολοκυθάς-Κανελλίδης (Αγορογιάννης)
ΔΑΚ Πτολεμαϊδας-ΜΕΝΤ ΑΝΑΒΟΛΗ
Χαλκιοπούλειο Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Λασσάνης ΑΝΑΒΟΛΗ

Τετάρτη 28 Οκτωβρίου (από 1η αγωνιστική)

Δ. Βικέλας 15.00 Φίλιππος Βέροιας-Έσπερος ΓΣ Λαμίας Καραβάς-Αναστασιάδης Π. (Μελανίδης)

4ος όμιλος

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Επταπυργίου 14.15 Παναθλητικός-Ασπίς 2001 Ξάνθης Σιταρίδης-Αναστασιάδης Γ. (Αχταρίδης)
Ιερισσού 13.00 Ιερισσός 99-Πανόραμα Παπαθανασίου Κ.-Αθανασιάδη Β. (Ιωαννίδου)
Πυλαίας 13.30 Πυλαία-Απόλλων Καλαμαριάς Τσαρδούλιας-Αθανασιάδης Α. (Κασαπίδης)
Σερρών 14.00 Πανσερραϊκός-ΑΚΚ Οι Πάνθηρες Καραβάς-Μιχέλης (Δραγκίογλου)
Ιβανώφειο 15.00 Ηρακλής-Άρης Τζιοπάνος Γ. –Παπαδόπουλος Κ. (Αργυρού Μ.)

Β’ ΕΘΝΙΚΗ (3η αγωνιστική)

1ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Νάξου Δ. Περιστεράκης 15.00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Αχαγιά 82 Ορφανός Εμ..-Χρηστίδης Ηλ.-Τεφτίκης
Β’ Κλειστό 17.00 Ένωση Ιλίου-ΚΑΟ Κορίνθου Κατραχούρας-Καρακάσης-Σκανδαλάκης (Παπαδόπουλος Στ.)
Π. Σαλπέας 18.00 Εθνικός-Αργοναύτης Τριγλίας Δολγύρας-Γεράνιος-Τούσης (Μπουρνάς)
Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Παπάγου Ζακεστίδης-Μηλαπίδης-Κοτσίρης (Παππάς)
Απ. Κόντου 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Πανελευσινιακός Κωνσταντινόπουλος-Τσάτσης-Κούλης Χ. (Κουλούρης)
Ζ.Αλεξάνδρου 13.00 Ιωνικός ΝΦ-Νέο Ληξούριο Ασλανίδης-Κατσαπρακάκης-Παπαδημητρόπουλος (Παυλόπουλος)
Δ. Βικέλας 16.30 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Πεντέλη Πλιάκας-Σκαλτσής-Τζίμης (Φαλούκας)

2ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Αιγάλεω Αποστολίδης-Τηγάνης-Λαζαρίδης (Ντάβαρης)
Σοφία Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-Μανδραϊκός Μαγκλογιάννης-Σκουλαρίκης-Λαζόγκα (Αντεριώτης)
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΚΑΟ Μελισσίων Καλογερόπουλος Φ.-Ραχιώτης-Λεβεντάκος (Παπαδόπουλος Κ.)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Δούκας Τσώνος-Καραβίτης-Ουσταμπασίδης (Άκελ)
2ο ΔΑΚΑΝ Ν. ΚαραΜπίνης 16.30 Άρης Νίκαιας-ΑΟΚ Χανιά Τσακαλογιάννης-Χουγιάζος-Αγγελής (Αλετράς)
ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-ΝΕ Μεγαρίδος Παντελίδης-Ρίζος-Νάστος (Μαγκανάς)
Γ. Γεννηματάς 18.00 Πρωτέας Βούλας-Πανιώνιος Ανδρικόπουλος-Φασόλης-Ζιώγας (Τηγάνης)

Τετάρτη 28 Οκτωβρίου (από 2η αγωνιστική)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-Ηλυσιακός Καλογερόπουλος Φ.-Γρίβα-Ουσταμπασίδης (Ηπιώτης)

3ος όμιλος (2η αγωνιστική)

Σάββατο 24 Οκτωβρίου

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-ΜΕΝΤ Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ.-Ντόγκας (Καραδήμας)

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Αίολος Τρικάλων Μπακάλης-Γραικός-Ηλιόπουλος (Βόντζας)
Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-Έσπερος Λαμίας Μπίκας-Φάκαρος-Μαρτινάκος (Δεσάρτης)
Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Μαχητές Πειραματικού Σταματόπουλος-Τσουμαχίδης-Μπούγλος Ι. (Χλωρός)
Μ. Μερκούρη 17.00 ΑΚ Χαλκίδας-Δόξα Λευκάδας Στρέμπας-Σπυρόπουλος-Καλογριάς (Σταμάτης)
Μελίκης 17.00 Μελίκη-Νίκη Βόλου Λόρτος-Αναστασιάδης-Βασιλόπουλος (Μελανίδης)
Τετάρτη 28 Οκτωβρίου (από 1η αγωνιστική)
ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Μελίκη Ντούρας-Δημάδης-Ισιγώνης (Γκούμας)

4ος όμιλος

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Σερρών 17.00 Πανσερραϊκός-Αίας Ευόσμου Ταρενίδης Στ.-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Γιαβρής)
Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Αρετσού Ντούρας-Λαδάς-Ισιγώνης (Αρναούτογλου)
Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Ευκαρπία Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Σαλικίδης)
Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Μακεδονικός Πουρσανίδης Κ.-Σελεβός-Τσάνταλη (Πολυχρονίδης Αλ.)
Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Ίκαροι Σερρών Φακίτσας-Μαραμής-Γεωργούλης (Παπαδόπουλος Ν.)
Μ.Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Κομοτηνή Μπήτης-Γερακίνης-Κοντογιάννης (Δέλλας)

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (2η αγωνιστική)

1ος όμιλος

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Ήλιδας 17.00 Σφήκα Αμαλιάδας-Ήφαιστος Αχιλλέα Μαρινάκης-Λιαρομάτης
Λίντο 16.30 Εργοτέλης-Παναχαϊκή Ντάνος-Κούλης Κ. (Μαχαιριανάκης)
Τέντα 17.00 Καλαμάτα-ΣΔΥ Τρίπολης Μακρόπουλος-Λάμπος (Ηλιόπουλος)
Π. Αλεξιώτισσα 17.00 Διαγόρας Αγυιάς-ΕΑ Πατρών Λογοθέτης-Ελ Ανύ (Πίγκας)

Πέμπτη 7 Ιανουαρίου

Βενετόκλειο 14.00 Διαγόρας Ρόδου-Γλαύκος Κονταράτος-Κιουλάφας (Ξάνθος)

(Ρεπό: ΓΑΕΤ Δίων Ο Κυπαρισσεύς)

2ος όμιλος

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Χίου 16.00 Βροντάδου-Πικέρμι Κανελλόπουλος-Κωστής (Μάρης)
Μ.Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Παπάδος Γέρας Μαρουδιάς-Καραμπιτσάκος (Ντίνος)
Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 Έξω Παναγίτσα-Πορφύρας Ροδίτης-Αντωνίου (Κάλφα)
Α’ Κροίσος Πέρσης 17.00 Μίλων-Ίκαρος Καλλιθέας Μπούκας-Γρίβα (Σταματόπουλος)
Ιστιαίας 13.15 Τελεθριακός-Βούρειος Τσάλλας-Λυτροσυγκούνης (Χαράτσης)

(Ρεπό: ΓΣ Κορωπίου)

3ος όμιλος

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Κρομμυώνιο 12.00 ΑΣ Τηρων Αγ. Θεοδώρων-Μύκονος Ναστούλης-Ανδρεόπουλος (Τρίγκα)
Καρλοβασίου 12.00 Καρλόβασι-ΚΑΠ Κουτσοδήμος-Μπαβέλας
Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Ελευθερία Μοσχάτου Δημουλάς-Αναστασόπουλος (Ευστρατίου)
Κω 15.30 ΑΕ Δικαίου Κω-Ποσειδών Λουτρακίου Ραπτογιάννης-Χρόνης
Ν. Περκιζας 17.00 Χαλάνδρι-Ερμιονίδα Κωνσταντινίδου-Πετράκης Γιώργ. (Ελευθεριάδης)
Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Πέρα Γαραντζιώτης-Αδαμόπουλος (Παπαγιαννόπουλος)

4ος όμιλος

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Μεσολογγίου 17.00 Λέων ΑΣ Μεσολογγίου-ΑΓΣ Ιωαννίνων Λιότσιος-Ασημακάκη (Πατσαντζόπουλος)
Μουζακίου 17.00 ΓΣ Γόμφοι-Αλμυρός Ζαχαρής-Καρακώστας (Τέγα)
Χαλκιοπούλειο 17.00 Αναγέννησις Λαμίας-ΓΣ Παλαμά Οι Τιτάνες Γιατρόπουλος-Αβραμίδου (Βαρνάς)
Αμπελώνα 17.00 Αμπελώνας 1986-Ολυμπιακός Βόλου Κάννης-Διαμαντής (Σταμάτης)
Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Σπάρτακος-Αναγέννηση Καρδίτσας Μελανίδης-Χατζηκώστας (Τσιγγέλης)

Τετάρτη 28 Οκτωβρίου (από 1η αγωνιστική)

Καναλακίου 17.00 Καναλάκι Αχέρων-Σπάρτακος Ιωαννίνων Διαμαντής-Βίννης (Τσιγγέλης)
Αμπελώνα 17.00 Αμπελώνας 1986-Αναγέννηση Καρδίτσας Μπουγλός Π.-Αβραμίδου (Αγορογιάννης)
Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-Αναγέννησις Λαμίας Ευφραιμίδης-Χατζηκώστας (Μηναρετζόπουλος)

(Ρεπό: ΑΕ Καναλακίου Αχέρων)

5ος όμιλος

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-Ναύαρχος Βότσης Λυγούρας-Ιορδανίδης (Μελανίδης)
Άργους Ορεστικού 17.00 Άργος Ορεστικό-Μαντουλίδης Ντόγκας-Χάνος (Καλότσης)
Έλλης Μυστακίδου 17.00 Ίκαροι Γιαννιτσών-Καστοριά Κώνης-Αγραφιώτης Β. (Παραλυκίδης)
11ο Δημ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Αετοί Βέροιας Τοπαλίδης Κ.-Παπαδόπουλος Γρ. (Μήτσιου)
Αριδαίας 17.00 ΦΟ Αριδαίας-ΦΣΦ Ο Αριστοτέλης Δέλλας-Φίλλιος (Τοζακίδης)

6ος όμιλος

Κυριακή 25 Οκτωβρίου

Μ. Γκράτζιος 18.00 ΒΑΟ-ΚΑΟ Δράμας Παπαγερίδης-Καρυπίδης (Ανδρίτσος)
Περαίας 17.00 Ζέφυρος 02-Απόλλων Καλαμαριάς Αγραφιώτης Γρ.-Καντερές (Γκούμας)
Χρ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-Αρίων Ξάνθης Τσαούση-Ράπτης (Στουπίδης)
Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ελπίς Αμπελοκήπων Αγραφιώτης Ιωάν.-Κωνσταντινέλλης (Τζιοπάνος)
Πολυγύρου 17.00 Γαλάτιστα-Σταυρούπολη Τσιρτσιμάλης-Ντόντης (Θωμόπουλος)

(Ρεπό: Ιωνικός Ιωνίας)

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο