Trace N Chase (top)

Οι διαιτητές σε Β' και Γ' Εθνική (16-17/10)

Όπως ανακοίνωσε η ΕΟΚ
Οι διαιτητές σε Β' και Γ' Εθνική (16-17/10)

Μετά την ανακοίνωσή της για τους άρχοντες των αναμετρήσεων σε Basket League, Α2 Ανδρών και Α1 Γυναικών, η ΕΟΚ με μια νέα παρουσίασε τους διαιτητές του επερχόμενου Σαββατοκύριακου σε Β' και Γ' Εθνική κατηγορία -με την τελευταία να αντικρίζει μονάχα τον 3ο όμιλό της να έχει αγωνιστική δράση.


Αναλυτικά οι διαιτητές στη Β' Εθνική:


1ος Όμιλος, 1η αγωνιστική

Κυριακή 17 Οκτωβρίου

Π. Σαλπέας 18.00 Εθνικός-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Φασόλης-Αργυρούδης-Χρηστίδης Ηλ. (Παυλόπουλος)

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Στρέμπας-Τσάτσης-Χριστοδουλάκης (Βαμβακάς)

Β’ Κλειστό Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-Παπάγου Καραβίτης-Κούλης Χαρ.-Κοτσίρης (Κουλούρης)

Ν.Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Αχαγιά 82 Νάστος-Ρίζος-Λεβεντάκος (Λιμνιάτης)

Ραφήνας 12.30 Αργοναύτης Τρ.-ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια Καλογερόπουλος Φ.-Κοντίλης-Βελέντζας (Τεφτίκης)

Ληξουρίου 13.00 ΝΕΟ Ληξουρίου-ΚΑΟ Κορίνθου Καρακάσης-Κανελλόπουλος-Μαρινάκης (Κανελλόπουλος)

2ος Όμιλος, 1η αγωνιστική

Κυριακή 17 Οκτωβρίου

Δαϊς 17.00 Δούκας-ΚΑΟ Μελισσίων Θεοδωρόπουλος-Σιδέρης-Κονταράτος (Φαλούκας)

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Ηλυσιακός Σκαλτσής-Κωνσταντινόπουλος-Ξυλάς (Ναλετάκης)

ΝΕΜ BC Arena 17.00 NE Mεγαρίδος-Πρωτέας Βούλας Ζακεστίδης-Ουσταμπασίδης-Καλογριάς (Δραμεσιώτης)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Παπαφωτίου-Χρηστίδης Π.-Αυγερινός (Παππάς)

Ανδρέας Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Ραχιώτης-Καρακωνσταντόπουλος-Κιουλάφας (Ορφανός)

Σοφία Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-Αιγάλεω Κατραχούρας-Αναστασίου-Παπαδόπουλος Χρ. (Τηγάνης)

Τετάρτη 27 Οκτωβρίου

ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 16.00 ΓΝΟ Άρης Νίκαιας-ΑΟΚ Χανιά Φάκαρος-Τσακαλογιάννης-Μακρόπουλος (Αναστασίου)

3ος Όμιλος, 1η αγωνιστική

Κυριακή 17 Οκτωβρίου

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών Τσιαπλής-Τσιρτσιμάλης-Παπαθανασίου Κ. (Χλώρος)

Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-ΑΓΣ Ιωαννίνων Μαραμής-Χρυσάφης-Γεωργούλης (Γκαρτζονίκας)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-ΓΑΣ Μελίκης Ξέρας-Μπούγλος Π.-Μπούγλος Ι. (Κοτσίμπος)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-Τιτάνες Παλαμά Κατωτικίδης-Δέλλας-Λυγούρας (Χαραλάμπης)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-Αναγέννηση Καρδίτσας Ζιώγας-Τηγάνης-Καραμπιτσάκος (Δεσάρτης)

4ος Όμιλος, 2η αγωνιστική

Κυριακή 17 Οκτωβρίου

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Λεύκιππος Ξάνθης Ευφραιμίδης-Παπαγερίδης-Χατζημπαλίδης (Γκούμας)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Κομοτηνή Ελευθεριάδης-Ντόγκας-Τσαρδούλιας (Δροσόπουλος)

Σερρών 17.00 Πανσερραϊκός-Ερμής Λαγκαδά Ντούρας-Παπαγεωργίου-Ζαχαριάδης (Δραγκίογλου)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-ΧΑΝΘ Πράττος-Βασιλόπουλος-Κολοκυθάς (Τοζακίδης)

Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-ΜΕΝΤ Κοϊμτζόγλου-Μελανίδης-Χατζηκώστας (Θωμόπουλος)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός- Μαχητές Πειραματικού Σελεβός-Αγραφιώτης Γρ.-Αναστασιάδης (Φωτιάδης)

 

Αναλυτικά οι διαιτητές στη Γ' Εθνική:


Κυριακή 17 Οκτωβρίου

ΒΑΚ 17.00 Πέρα-Χαλάνδρι Χρόνης-Κηπώσης (Τζουβάρας)

Ερμιόνης 11.00 Ερμιονίδα-Μύκονος Κουτσοδήμος-Μπακετέα (Ζάρκος)

Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-ΚΑΠ Σπυρόπουλος-Εφραιμίδης Θ. (Ζερβούδης)

Μοσχάτου 11.00 Ελευθερία Μοσχάτου-ΑΕ Δικαίου Κω Τζίμης-Τσάλλας (Ζώης)

Κοκκινιάς (Μαρούσι) 17.00 Νίκη Μαρουσίου-ΑΣ Τηρων Αγ. Θεοδώρων Λιόνας-Λιαρομάτης (Ζερδεβάς)

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο