LUAVI header ad

Οι διαιτητές της 10ης αγωνιστικής της Γ΄ Εθνικής

Η ΕΟΚ ανακοίνωσε τους διαιτητές των αναμετρήσεων της δέκατης αγωνιστικής των ομίλων της Γ' Εθνικής
Οι διαιτητές της 10ης αγωνιστικής της Γ΄ Εθνικής

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 10ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών, είναι:


1ος Όμιλος

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου

Σ. Μπεφόν 17.00 ΑΟ Π. Φαλήρου-ΓΣ Κορωπίου Τσαχάκης-Πολυχρόνης (Φαλούκας)

ΑΚΔ Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-ΑΟ Ερμιόνης Κανελλόπουλος-Τσακιράκη (Βακαλόπουλος)

ΚΓ Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-ΑΟ Γλαύκος Χρηστίδης Ηλ.-Ναστούλης (Πίγκας)

ΔΑΚ Νίκαιας Πλατ. 17.00 Άρης Νίκαιας-ΑΟ Ακράτα Καρανικόλα Ελ.-Μαρουδιάς (Παπαδόπουλος Στ.)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-ΑΟΚ Χαλάνδρι Ασημακάκη-Ντάσης (Μάρκου)

ΚΓ Κάτω Αχαγιάς 17.00 ΑΟ Αχαγιά 82-ΚΑΟ Κορίνθου Καλογριάς-Λαζαρίδης (Κοκορδάτος)

Αντ. Φώτσης (κ.θ.) 17.00 Ηλυσιακός ΑΟ-ΑΕΝ Κηφισιάς Τεφτίκης-Τούσης (Σταματόπουλος)

 

2ος Όμιλος

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου

Ζωγράφου 13.30 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια Μακρόπουλος-Σοφιανόπουλος (Κουλούρης)

ΚΓ Ραφήνας 17.00 ΑΟ Αργοναύτης Τριγλ.-Ένωση Ιλίου Πόντας-Γαραντζιώτης (Κυριόγλου)

ΚΓ Σχηματαρίου 15.00 Ερμής Σχηματαρίου-Αίαντας Αυλίδας Παπαδόπουλος Χρ.-Μαρίγλη (Δεσάρτης)

Νέο Κλ. Αγ. Δημητρίου 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΟΝΣ Μίλων Σκουλαρίκης-Κούλης Χ. (Ευστρατίου)

Τ. Καμπούρης 16.00 ΑΚ Χαλκίδας-ΑΟΚ Χανιά Κοτσίρης-Αναστασόπουλος (Κάλφα)

ΚΔΓ Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Άρης Θήβας Αντωνιάδης-Πετράκης Ιωάν. (Μάρης)

ΚΣΓ Νέας Φιλαδέλφειας 17.00 ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΣ Πέρα Καραβίτης-Αναστασίου (Ζερδεβάς)

 

3ος Όμιλος

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου

ΚΓ Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Ολυμπιακός Βόλου Φακίτας-Ξέρας (Χλωρός)

ΕΑΚ Κέρκυρας 16.00 Φαίακας Κέρκυρας-Τιτάνες Παλαμά Καννής-Διαμαντής (Πουλής)

ΚΓ Καρδίτσας 17.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-ΦΟ Αριδαίας Πράττος-Κωνσταντινέλλης (Τέγα)

Δημ. Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-Ίκαροι Τρικάλων Τζιοπάνος Γ. –Αγραφιώτης Β. (Μελανίδης)

ΔΑΚ Φλώρινας 19.00 Αριστοτέλης Φλ.-ΓΑΣ Μελίκης Παπαθανασίου-Βασιλόπουλος (Πλεξίδας)

ΚΓ Νέας Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-ΑΓΣ Ιωαννίνων Τσιαπλής-Παπανικολάου (Τσίργουλας)

 

4ος Όμιλος

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου

Αγ. Παύλου Καλλικ. 18.000 Κένταυρος Καλλικ.-Ασπίς Ξάνθης Σιμητόπουλος-Καντερές (Θωμόπουλος)

ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλαμαριάς-Ελπίς Αμπελοκήπων Κοϊμτζόγλου-Κολοκυθάς (Μηλιαράς)

ΚΓ Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02 Τζιοπάνος Ν.-Κώνης (Μήτσιου)

11ο Δ. Σχ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Μακεδονικός Αγραφιώτης Τζ.-Τσαρδούλιας (Σακελλαρίου)

Φιλ. Αμοιρίδης 18.00 ΑΟ Λεύκιππος Ξάνθης-ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών Ντούρας-Μπακάλης (Σαλικίδης)

ΚΓ Μίκρας Β 17.00 Μ. Αλέξανδρος-ΜΕΝΤ Αγραφιώτης Γρ.-Θρασυβουλίδης (Ανδρίτσος)

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο