LUAVI header ad

Οι διαιτητές της 11ης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής

Η ΕΟΚ ανακοίνωσε τους διαιτητές και κομισάριους των αγώνων της 11ης αγωνιστικής των ομίλων της Γ' Εθνικής
Οι διαιτητές της 11ης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 11ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 5 Ιανουαρίου

ΓΣ Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-ΣΔΥ Τρίπολης Ξυλάς-Αντωνίου (Κυριόγλου)

Γ&Ε Μπουρνάκη 13.00 Ερμιόνη-Νέο Ληξούριο Χρηστίδης Π.-Νικολοπούλου (Πετρόπουλος)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Ηλυσιακός Κοτσίμπος-Χουγιάζος (Θεοδοσόπουλος)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Π.Φάληρο Ντάσης-Ξηροκώστας (Κωστής)

Ν.Περκίζας 17.00 Χαλάνδρι-Άρης Νίκαιας Αντωνιάδης-Σκουλαρίκης (Ευστρατίου)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Παναχαϊκή Γιακείμη-Σιδέρης (Ελένης)

Δ.Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Αχαγιά 82 Χατζημάρκος-Ροδίτης (Ζερδεβάς)

Τετάρτη 8 Ιανουαρίου

Ληξουρίου 14.00 Ληξούρι-Γλαύκος Χρηστίδης Ηλ.-Μαρτινάκος (Πίγκας)

2ος Όμιλος

Κυριακή 5 Ιανουαρίου

Νάξου 15.00 Φανάρια-Αργοναύτης Τρ. Καμήτσος-Ελ Ανύ

Ιλίου Β’ Γ. Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-Ερμής Σχηματαρίου Κατσαπρακάκης-Σκανδαλάκης (Παππάς)

Αυλίδας 17.00 Αίαντας Αυλίδας-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Παπαδημητρόπουλος-Μαρουδιάς (Κάλφα)

Κροίσος Πέρσης 17.00 Μίλων-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Πολυχρόνης-Ζιώγτας (Παπαδόπουλος Κ.)

ΕΑΚ Χανίων 15.00 ΑΟΚ Χανιά-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Λαμπίρης-Τσακιράκη (Πετράκης)

Ερ. Χατζόπολους 17.00 Άρης Θήβας-ΑΚ Χαλκίδας Παπαφωτίου-Κούλης Κ. (Δεσάρτης)

Βυζαντινό Α.Κ. 15.00 Πέρα-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Καραμπιτσάκος-Χαϊνά (Μπουρνάς)

3ος Όμιλος

Κυριακή 5 Ιανουαρίου

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-Φαίακας Κέρκυρας Γιαννούλης Στ.-Τσάλλας (Γκουντέλιας)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-ΣΚ Ιωάννινα Τζιοπάνος Γ.-Τσάνταλη (Κουσαϊτης)

Αριδαίας 17.00 Αριδαία-Αίολος Τρικάλων Σιταρίδης-Καντερές (Μελανίδης)

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρ.-Αναγέννηση Καρδίτσας Σταματόπουλος-Τσουμαχίδης (Χλωρός)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Αετοί Βέροιας Ελευθεριάδης-Εκίζογλου (Σαμάλης)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Αριστοτέλης Φλώρινας Παγώνης-Παζώλης (Καραδήμας)

Τετάρτη 8 Ιανουαρίου

Κέρκυρας 15.00 Φαίακας-Τιτάνες Παλαμά Κάννης-Διαμαντής (Πουλής)

4ος Όμιλος

Κυριακή 5 Ιανουαρίου

Χρ.Χριστοδούλου 18.00 Ασπίς Ξάνθης-Πανσερραϊκός Σαρακενίδης-Βασιλόπουλος (Σαλικίδης)

Αμπελοκήπων 18.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Μ. Αλέξανδρος Σελεβός-Κώνης (Κασαπίδης)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Κένταυρος Καλ. Ντούρας-Μπακάλης (Βαφείδης)

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Μαντουλίδης Κολοκυθάς-Αγραφιώτης Β. (Ανδρίτσος)

Σερρών 18.00 Ίκαροι Σ. –ΔΕΚΑ Παπαγεωργίου-Χρυσάφης (Δραγκίογλου)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Λεύκιππος Ξάνθης Μπούγλος Π.-Τοπαλίδης (Παραλυκίδης)

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο