Trace N Chase (top)

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Γ' Εθνική και Α2 Γυναικών

Το πανόραμα σε Γ' Εθνική και Α2 Γυναικών επιστρέφει το επερχόμενο Σαββατοκύριακο (27-28/11), με την ΕΟΚ να ανακοινώνει το μεσημέρι της Τετάρτης (24/11) τους διαιτητές των 48 ματς των εν λόγω πρωταθλημάτων.
Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Γ' Εθνική και Α2 Γυναικών

Το πανόραμα σε Γ' Εθνική και Α2 Γυναικών επιστρέφει το επερχόμενο Σαββατοκύριακο (27-28/11), με την ΕΟΚ να ανακοινώνει το μεσημέρι της Τετάρτης (24/11) τους διαιτητές των 48 ματς των εν λόγω πρωταθλημάτων.


Αναλυτικά:

 

Γ' ΕΘΝΙΚΗ


1ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Σάββατο 27 Νοεμβρίου

Βενετόκλειο 17.00 Διαγόρας Ρόδου-Γλαύκος Αυγερινός-Κουλουμπαρίτσης (Βιντζηλαίος)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-ΣΦΗΚΑ Αμαλιάδας Χρηστίδης Π.-Αδαμόπουλος (Παπαδόπουλος Γ.)

Κυπαρισσίας 13.00 Δίων ο Κυπαρισσεύς-Εργοτέλης Κανελλόπουλος-Κωστής (Γιαλικάρης)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Αίολος Αγυιάς Καραβίτης-Τσάτσης (Ηλιόπουλος)

Αιγίου 17.00 Ήφαιστος Αχιλλέας-ΣΔΥ Τρίπολης Γρίβα-Εφραιμίδης (Κωστής)

2ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Μυτιλήνης 17.00 Παπάδος Γέρας-Μίλων Κοντίλης-Ροδίτης (Τσεκούρας)

Ιστιαίας 14.00 Τελεθριακός-Ίκαρος Καλλιθέας Καραμπιτσάκος-Χρόνης (Αλεξίου)

Χίου 16.00 ΦΟ Βροντάδου-Πορφύρας Αργυρούδης-Τζαγκατζής (Μάρης)

Γ. Παπασιδέρης 15.00 Κορωπί-Βούρειος ΑΟΛ Χαϊνά-Τσάλας (Αναστασίου)

Διώνης 17.00 Πικέρμι-Δάφνη Ραχιώτης-Ανδρεόπουλος (Φαλούκας)

3ος Όμιλος (7η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Γ. Γαλανόπουλος 17.00 Ποσειδών Λουτρακίου-Νίκη Αμαρουσίου Κιουλάφας-Τζιμινίδης (Μαυραντζάς)

Βυζαντινό ΑΚ 17.00 Πέρα-Ελευθερία Μοσχάτου Αναστασίου-Ραπτογιάννης (Σταματόπουλος)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιονίδα-Πεύκη Χριστοδουλάκης-Μπαβέλας

Ν. Πέρκιζας 17.00 Χαλάνδρι-Τηρων Αγ. Θεοδώρων Κωνσταντινίδου-Τσακιράκη (Μπίκας)

Π. Χανιώτη 20.30 Μύκονος-ΑΕ Δικαίου Κω Βελέντζας-Σπυρλιδάκης (Κουνάνης)

Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου (εξ αναβολής, 5η αγωνιστική)

Ερμιόνης 18.00 Ερμιονίδα-Νίκη Αμαρουσίου Μπακετέα-Τσουβάλης (Γιαλικάρης)

4ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Αγριάς 17.00 Αγριά-Αμπελώνας 1986 Ζαχαρής-Χρυσάφης (Γκουντέλιας)

Σοφάδων 17.00 Σοφάδες-Αναγέννηση Λαμίας Μπούγλος Π.-Αβραμίδου (Τέγα)

ΕΑΝΚΙ 17.00 Σπάρτακος Ιωαννίνων-Τρίκαλα Τζιοπάνος Γ.-Μπιτσιντζάνος (Τσιγγέλης)

Αερογέφυρας 17.00 Αγρίνιο-Αλμυρός Λιόνας-Πλέγας (Πατσαντζόπουλος)

Ι.Πατάκης 17.00 ΑΣ Νίκαια 2012-Αχέρων Καναλακίου Μπούγλος Ι.-Δημητρόπουλος Κ. (Βαρνάς)

5ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Καστοριά Ζαχαριάδης-Ράπτης (Αργυρού)

Βικέλας 19.00 ΑΟΚ Βέροιας-ΔΕΚΑ Τοπαλίδης-Γιατρόπουλος (Παπαδόπουλος Θ.)

Μίκρας Α’ 17.30 Ναύαρχος Βότσης-Γαλάζιοι ΚΟΘ Ηλιόπουλος-Φίλλιος (Κασαπίδης)

Έλλη Μυστακίδου 17.00 Ίκαροι Γιαννιτσών-ΦΣΦ Ο Αριστοτέλης Βασιλόπουλος-Βιννής (Παραλυκίδης)

Αριδαίας 17.00 Αριδαία-Αετοί Βέροιας Σελεβός-Λυτροσυγκούνης (Παπαδόπουλος Ι.)

6ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξάνθης-Ασπίς Ξάνθης Αγραφιώτης Β.-Παπαδόπουλος Γρ. (Σαλικίδης)

Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Ζέφυρος 02 Νέδογλου-Καντζουρίδης (Στουπίδης)

Μ. Γκράτσιος 17.00 Βυζαντινός ΑΟ-Απόλλων Καλαμαριάς Δικταπανίδης-Κώνης (Γκούμας)

Λάζ. Παπαδόπουλος 17.00 Σταυρούπολη-Ιωνικός Ιωνίας Δέλλας-Καντερές (Παπαδόπουλος Ν.)

Αμπελοκήπων 17.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Γαλάτιστα Λυγούρας-Σταμπουλής (Πολυχρονίδης)


Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ


1ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Α. Βαρίκας 13.30 Πανιώνιος-Θησέας Παναγιούδας Πετράκης Γεώργ.-Γαραντζιώτης (Μπουρνάς)

Τρίπολης 13.00 ΓΕ Άμιλλα 2000-Φοίνιξ Πειραιά Κηπώσης-Αντωνέλλου (Μαλαμάς Π.)

Τέντα 13.00 Άρις Καλαμάτας-Αιγέας Χίου Κουλουμπαρίτσης-Παπαγεωργίου Δ. (Ηλιόπουλος)

Α’ Ηλιούπολης 13.00 Ηλιούπολη-Εύνικος Φραγκούλη-Λαζόγκα (Διμπινούδης)

Καμινίων 13.00 Ατρόμητος Πειραιά-ΑΟ Άργους Οι Δαναοί Βαλούρδος-Βαγγάλης (Τζουβάρας)

2ος Όμιλος (7η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΕΚ Περιστερίου Δημουλάς-Αυγουστόγλου (Ζώης)

Κω 13.00 Ιπποκράτης Κω-Αθηναϊκός Φάκαρος-Νικολάου (Πλατέλλα)

Κοντόπευκου 17.00 Αγ. Παρασκευή-Πρωτέας Βούλας Κοτσίρης-Κούλης Κ. (Λιμνιάτης)

Υμηττού 18.00 Αμύντας-Τερψιθέα Αναστασόπουλος-Σάλτας (Σταματόπουλος)

Μελισσίων 14.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Γεωργόπουλος-Πετράκης Ιωάν. (Κυριόγλου)

3ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Αγ. Δημητρίου 13.00 Απόλλων Πτ.-Αργοναύτες Αγρινίου Τοπαλίδης-Γιατρόπουλος (Μπαταούλα)

Νεάπολης 13.00 ΓΣ Ολύμπια Λάρισας-Λασσάνης Μπούγλος Ι.-Δημητρόπουλος Κ. (Αθανασόπουλος)

Εκπ. Φρυγανιώτη 16.00 Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-ΑΓΕ Πιερίας Καρυπίδης Ι.-Ντίγκο (Μηλιάρας Μιχ.)

4ος Όμιλος (7η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Ιερισσού 14.00 Ιερισσός 99-ΑΚ Καβάλας Οι Πάνθηρες Μιχέλης Θεμ.-Μιχέλη Ευ. (Ιωαννίδου)

ΜΕΝΤ 14.30 ΜΕΝΤ-Πυλαία Κωνσταντινέλλης-Κλεπουσνιώτου (Αργυρού)

Μίκρας 19.30 Άρης Θεσσαλονίκης-Απόλλων Καλαμαριάς Ηλιόπουλος-Φίλλιος (Λαδόπουλος)

Ηλ. Τριανταφυλλίδης 14.45 Πανόραμα-Ηρακλής Αναστασιάδης Γ.-Αθανασιάδης Βλαδ. (Σιμητόπουλος Ι.)

Σερρών 13.00 Πανσερραϊκός-Ασπίς 2001 Ξάνθης Κανελλίδης-Καραβάς (Δραγκίογλου)

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο