Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στις εθνικές κατηγορίες

Η ΕΟΚ ανακοίνωσε τους διαιτητές που θα σφυρίξουν το ερχόμενο Σαββατοκύριακο (30/10-1/11) σε Β’ Εθνική, Γ’ Εθνική και Α1-Α2 γυναικών.
Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στις εθνικές κατηγορίες

Οι αναβολές αγώνων σε όλες τις εθνικές κατηγορίες είναι πολλές και όλα δείχνουν ότι θα γίνουν ακόμα περισσότερες μέχρι να έρθει το τελευταίο Σαββατοκύριακο του Οκτωβρίου. Μέχρι τότε, βέβαια, η ΕΟΚ γνωστοποίησε ποιοι θα είναι οι διαιτητές που θα σφυρίξουν στους αγώνες της Β’ και της Γ’ Εθνικής, καθώς και στην Α1 και στην Α2 Γυναικών, είτε πραγματοποιηθούν, είτε όχι...

Αναλυτικά οι διαιτητές και οι κομισάριοι:

Β’ ΕΘΝΙΚΗ

1ος Όμιλος - 4η αγωνιστική

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Κορίνθου 12.30 ΚΑΟ Κορίνθου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια Πλιάκας-Ασλανίδης-Ξυλάς (Μαυραντζάς)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Εθνικός Καραβίτης-Αργυρούδης-Κούλης Κ. (Ορφανός Γ.)

Τάκης Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Έσπερος Μηλαπίδης-Ορφανός Εμ.-Δόλγυρας (Ζερβούδης)

Ληξουρίου 14.00 ΝΕΟ Ληξουρίου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Λιότσος-Ρίζος-Ασημακάκη (Κοκορδάτος)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Χριστοδουλάκης-Μαυρέλης-Λεβεντάκος (Μουζάκης Στ.)

Τετάρτη 18 Νοεμβρίου

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τριγλίας-Ένωση Ιλίου Κωνσταντινόπουλος-Ζιώγας-Κιουλάφας (Τεφτίκης)

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-Πεντέλη Χαλαμπαλάκης-Σκανδαλάκης-Αγγελής (Κωστής)

2ος Όμιλος - 4η αγωνιστική

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Ηλυσιακός Στρέμπας-Γρίβα-Τζίμης (Παπαδόπουλος Στ.)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Π. Φάληρο Σπυρόπουλος-Ουσταμπασίδης-Καλογριάς (Σταματόπουλος)

Δαϊς 17.00 Δούκας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Σκαλτσής-Κοτσίρης-Γεράνιος (Γολεγού)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Καρακάσης-Μακρόπουλος-Λάμπος (Πετράκης)

8ου Δημοτρικού 17.00 Νε Μεγαρίδος-Άρης Νίκαιας Αποστολίδης-Ορφανός Ιορδ.-Χρηστίδης Π. (Τηγάνης)

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Πανιώνιος Τσακαλογιάννης-Ντάνος-Κανελλόπουλος (Μαχαιριανάκης)

Σταύρος Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Πρωτέας Βούλας Ραχιώτης-Τηγάνης-Κοτσώνης (Παπαδόπουλος Κ.)

3ος Όμιλος - 3η αγωνιστική

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Πρωτέας Γρεβενών Ελευθεριάδης-Εκίζογλου-Λαδάς (Δροσόπουλος)

Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Ερμής Σχηματαρίου Ταρενίδης Κ.-Ντόγκας-Χρυσάφης (Χλωρός)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Ίκαροι Τρικάλων Ζαχαρής-Τσουμαχίδης-Μπούγλος (Τσίργουλας)

Πεύκων 17.00 Μαχητές Πειραματικό-ΑΚ Χαλκίδας Τσιαπλής-Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Τζιοπάνος)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Νίκη Βόλου Μπακάλης-Αγραφιώτης Γρ.-Τσάνταλη (Ιωακειμίδης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Ιωάννινα ΣΚ Κοϊμτζόγλου-Πράττος-Καντερές (Μελανίδης)

4ος Όμιλος - 4η αγωνιστική

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Αρετσού Θεοδώρου-Σαρακενίδης-Βασιλόπουλος (Αργυρού Μ.)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Λεύκιππος Ξάνθης Φακίτσας-Παζώλης-Καρακώστας (Γκούμας)

Σερρών 17.00 Ίκαροι Σερρών-Ερμής Λαγκαδά Παπαγεωργίου Κ.-Παπαγερίδης-Μελανίδης (Δραγκίογλου)

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Μαραμής-Κοντογιάννης-Γεωργούλης (Παραλυκίδης)

Τετάρτη 18 Νοεμβρίου

Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Πανσερραϊκός Δέλλας-Γραικός-Θρασυβουλίδης (Μανιός)

Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Γέφυρα Ταρενίδης Στ.-Χατζημπαλίδης-Χατζηκώτας (Γκουρτσελίδης)

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

1ος Όμιλος - 3η αγωνιστική

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Αιγίου 14.00 Ήφαιστος Αχιλλέας-Εργοτέλης Σπυρλιδάκης-Βαγγάλης (Πίγκας)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-ΣΚ Καλαμάτα Παπαδόπουλος Χ.-Μαρτινάκος (Θεοδωρόπουλος)

Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Αίολος Αγυιάς Κουτσοδήμος-Μπαβέλας (Γιαλικάρης)

ΕΑΠ 14.00 ΕΑ Πατρών-Διαγόρας Ρόδου Κηπώσης-Αναστασόπουλος (Θεοδοσόπουλος)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-ΓΑΕΤ Δίων Ο Κυπαρισσεύς Τούσης-Ανδρεόπουλος (Θεοδοσόπουλος)

Ρεπό: Σφήκα Αμαλιάδας

2ος Όμιλος - 3η αγωνιστική

Διώνης 17.00 Πικέρμι-Δάφνη Ραπτογιάννης-Κουλουμπαρίτσης (Αντερριώτης)

Μυτιλήνης 17.00 Παπάδος Γέρας-Έξω Παναγίτσα Δημουλάς-Εφραιμίδης (Τσεκούρας Ιωάν.)

Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Ο Μίλων Κονταράτος-Γιαννακόπουλος Φ. (Τεφτίκης)

Εσπέρου 12.30 Ίκαροι Καλλιθέας-Τελεθριακός Αντωνίου-Πλατέλλα (Γολεγού)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ-Κορωπί Μαρίγλη-Χουγιάζος (Μάρης)

Ρεπό: ΦΟ Βροντάδου

3ος Όμιλος - 3η αγωνιστική

Σάββατο 30 Οκτωβρίου

Μυκόνου 14.30 Μύκονος-Καρλόβασι Γρίβα-Λαζόγκα

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Νίκη Αμαρουσίου Αδαμόπουλος Κ.-Ζαγούρης (Παππάς)

Μοσχάτου 12.00 Ελευθερία Μοσχάτου-ΑΕ Δικαίου Κω Χατζημάρκος-Ροδίτης (Ευστρατίου)

Γαλανόπουλος 17.00 Ποσειδών Λουτρακίου-Χαλάνδρι Ελ Ανύ-Λιόνας (Μαυραντζάς)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιονίδα-Πέρα Μπακετέα-Ξηροκώστας (Πετρόπουλος)

Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-ΑΣ Τήρων Αγ. Θεοδώρων Καραμπιτσάκος-Χαϊνά (Κουλούρης)

4ος Όμιλος - 3η αγωνιστική

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Γόμφοι Λουλουδιάδης-Αγραφιώτης Β. (Καραδήμας)

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-Αναγέννησις Λαμίας Ευφραιμίδης Στ.-Τοπαλίδης (Γκουντέλιας)

Παλαμά 17.00 ΓΣ Παλαμά Οι Τιτάνες-Αμπελώνας 1986 Σταματόπουλος-Γιαννούλης Στ. (Μανάσης)

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Β.-Σπάρτακος Ιωαννίνων Γιατρόπουλος-Ιορδανίδης (Μηναρετζόπουλος)

Καναλακίου 17.00 ΑΕ Καναλακίου Αχέρων-Αναγέννηση Καρδίτσας Λυγούρας-Σταμπουλής (Τσιγγέλης)

Ρεπό: Λέων ΑΣ Μεσολογγίου

5ος Όμιλος - 3η αγωνιστική

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ίκαροι Γιαννιτσών Μπήτης-Τσαούση (Παπαγεωργίου Μ.)

Δ. Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-ΦΣΦ Ο Αριστοτέλης Κουκουλεκίδης-Κώννης (Καλότσης)

Αριδαίας 17.00 Αριδαία-ΑΟΚ Βέροιας Σιταρίδης-Δικταπανίδης (Ανδρίτσος)

Τετάρτη 18 Νοεμβρίου

Μίκρας Β 17.00 Ναύαρχος Βότσης-Άργος Ορεστικό Γιαννούλης Αν.-Θεοδωρίδης Γ. (Δέλλας)

Καστοριάς 17.00 Καστοριά-ΔΕΚΑ Κάννης-Διαμαντής (Πλεξίδας)

6ος Όμιλος - 3η αγωνιστική

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Ζέφυρος 02 Παπαδόπουλος Γρ.-Καρυπίδης (Γιαβρής)

Αλ Μπαλτατζής 17.00 Αρίων Ξάνθης-Ανατόλια Σελεβός-Παπαθανασίου Κ. (Σαλικίδης)

Αμπελοκήπων 18.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Γαλάτιστα Μπούγλος Ιωάν.-Αβραμίδου (Τοζακίδης)

Τετάρτη 11 Νοεμβρίου

Λ. Παπαδόπουλου 19.30 Σταυρούπολης ΕΚ-Ιωνικός Ιωνίας Τζιπάνος Γ.-Ηλιόπουλος (Μήτσιου)

Τετάρτη 18 Νοεμβρίου

Χρ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς 2001 Ξάνθης-Απόλλων Καλαμαριάς Παπαθανασίου Στ.-Κολοκυθάς (Σαλικίδης)

Ρεπό: Βυζαντινός ΑΟ

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

3η αγωνιστική

Σάββατο 30 Οκτωβρίου

ΠΑΟΚ 16.00 ΠΑΟΚ-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Μπήτης-Ντούρας-Δημάδης (Πολυχρονίδης Αλ.)

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Μοσχάτου 15.00 Ελευρία Μοσχάτου-ΠΑΣ Γιάννινα Παντελίδης-Φάκαρος-Χριστινάκης (Αλετράς)

Εσπέρου 17.00 Εσπερίδες Καλλιθέας-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Τσάτσης-Μπούκας-Καρακωνσταντόπουλος (Τζουβάρας)

Λευκάδας 13.00 Νίκη Λευκάδας-Παναθηναϊκός Παναγιώτου-Λογοθέτης-Μαρινάκης (Κανελλόπουλος)

ΣΕΦ Αιθ. 5 15.00 Ολυμπιακός-ΟΑ Χανίων Καρπάνος-Τσιμπούρης-Τσακιράκη (Φαλούκας)

Σπόρτιγκ 14.00 Σπόρτιγκ-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Λαζαρίδης Κ.-Σκουλαρίκης-Γαρίνη (Ελευθεριάδης Γ.)

4η αγωνιστική

Τετάρτη 4 Νοεμβρίου

Π. Γιαννακόπουλος 19.00 Παναθηναϊκός-Εσπερίδες Καλλιθέας Ζακεστίδης-Μηλαπίδης-Γεράνιος (Μουζάκης Στ.)

Ζωγράφου 20.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ολυμπιακός Σπυρόπουλος-Κούλης Χ.-Μαρτινάκος (Παπαγιαννόπουλος)

ΠΑΟΚ 14.00 ΠΑΟΚ-Σπόρτιγκ Τσιαπλής-Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Παπαδόπουλος Ν.)

Ιωαννίνων (Ν) 14.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Παπαθανασίου Στ.-Δέλλας-Τσάνταλη (Τσιγγέλης)

Σάββατο 7 Νοεμβρίου

Κλαδισού 13.00 ΟΑ Χανίων-Νίκη Λευκάδας Σκαλτσής-Παπαδόπουλος Χ.-Μαρτινάκος (Παπαγιαννόπουλος)

Τετάρτη 25 Νοεμβρίου

Αγ. Δημητρίου 17.00 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Ελευθερία Μοσχάτου Γρίβα-Σιδέρης-Ναστούλης (Μπουρνάς)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1ος Όμιλος

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Ναυπλίου 13.00 Οίαξ Ναυπλίου-Ατρόμητος Πειραιά Κωστής-Τσουρή (Πετρόπουλος)

Τρίπολης 13.00 Άμιλλα 2000-Εύνικος Κουτσοδήμος-Μπαβέλλας (Γιαλικάρης)

Άργους 12.00 ΑΟ Άργους Οι Δαναοί-Θησέας Παναγιούδας Μπερδετζόγλου-Μπαράκου (Τρίγκα)

Α’ Ηλιούπολης 13.00 Ηλιούπολη-Άρις Καλαμάτας Λιαρομάτης-Πλέγας (Σαμαρτζή)

Π. Σαλπέας 13.00 Φοίνικας Πειραιά-Αιγέας Χίου Μαρουδιάς-Τσατταλιού (Μπουρνάς)

2ος Όμιλος

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Δ. Καλτσάς 13.00 Αθηναϊκός-Πρωτέας Βούλας Παπαγεωργίου Δ.-Παπανικολάου Ι. (Ζερβούδης)

Μ. Λιούγκας 17.00 Τερψιθέα-ΚΑΟ Μελισσίων Καλαρέμας-Γεωργόπουλος Γ. (Παπαγιαννόπουλος)

Υμηττού 18.00 Αμύντας-Αγ. Παρασκευή Γαραντζιώτης-Καψιώχας (Αλέτρας)

Ανθούπολης 17.00 ΑΕΚ Περιστερίου-Ίκαρος Ικαρίας Τσουβάλης-Γεωργιλάκης (Άκελ)

Ρεπό: ΑΕ Σαντορίνης

3ος Όμιλος

Σάββατο 31 Οκτωβρίου

Αγρινίου 13.30 Αργοναύτες Αγρινίου-Έσπερος Λαμίας Κωστής-Λιόνας (Πατσαντζόπουλος)

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

ΜΕΝΤ 12.30 ΜΕΝΤ-Πιερικός Αρχέλαος Αναστασιάδης Β.-Αθανασιάδης Α. (Αστρεινίδης)

Ν. Ιωνίας 13.00 Νίκη Βόλου-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη Γιατρόπουλος-Ιορδανίδης (Μόρφη)

Κοζάνης 13.00 Λασσάνης-Φίλιππος Βέροιας Κάννης –Βιννής (Βόντζας)

Τετάρτη 11 Νοεμβρίου

Νεάπολης 20.30 Ολύμπια Λάρισας-Απόλλων Πτολεμαϊδας Κωνσταντινέλλης-Σκρίνος (Βαρνάς)

4ος Όμιλος

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Χρ. Χριστοδούλου 13.00 Ασπίς 2001 Ξάνθης-Ιερισσός 99 Σελεβός-Παπαθανασίου Κ. (Σαλικίδης)

Ηλ. Τριανταφυλλίδης 14.45 Πανόραμα-Πυλαία Καραβάς-Ντόντης (Σακελλαρίου)

Καλαμαριάς 13.00 Απόλλων Καλαμαριάς-Πανσερραϊκός Χάνος-Λυτροσυγκούνης (Μηλιάρας)

Ιβανώφειο 15.00 Ηρακλής-Παναθλητικός Μπαχτσεβανόπουλος-Κλεπουσνιώτου (Αχταρίδης)

Τετάρτη 18 Νοεμβρίου

Αλ Δημόγλου 18.00 Οι Πάνθηρες – Άρης Θεσσαλονίκης Τσαρδούλιας-Ράπτης (Μπρίγκος)

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο