LUAVI header ad

Γ' Εθνική: Οι διαιτητές της 15ης αγωνιστικής

Ανακοίνωση εξέδωσε η ΕΟΚ/ΚΕΔ με την οποία ενημερώνει για τους διαιτητές και τους κομισάριους της 15ης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής.
Γ' Εθνική: Οι διαιτητές της 15ης αγωνιστικής

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 15ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών είναι:

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου

1ος Όμιλος

ΔΣΓΣ Παπασιδέρη 17.00 Κορωπί-Ακράτα Κώτσου-Κατσαπρακάκης (Αλετράς)

Γ&Ε Μπουρνάκ 17.00 Ερμιόνη-Χαλάνδρι Καμήτσος-Λάμπος (Ελένης)

Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούρι-ΚΑΟ Κορίνθου Νάστος-Ντάσης (Θεοδωρόπουλος)

ΑΚΔ Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Λαμπίρης-Κρεσταινίτης (Γιαλικάρης)

Σοφία Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-Ηλυσιακός Μηλαπίδης-Σκαλτσής (Τηγάνης)

Νίκαιας «Ο Πλάτων» 17.00 Άρης Νίκαιας-Αχαγιά 82 Χριστινάκης-Σκανδαλάκης (Κυριόγλου)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Γλαύκος Καρπάνος-Τσακαλογιάννης (Πίγκας)

2ος Όμιλος

Νάξου 15.00 Τα Φανάρια-Μίλων Κοτσίμπος-Κουτσοδήμος

Ιλίου Β’ Γ.Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-ΑΟΚ Χανιά Ρίζος-Σοφιανόπουλος (Ζερδεβάς)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Θήβας Ραχιώτης-Ζιώγας (Χριστοδούλου)

Ραφήνας 17.00 Αγροναύτης Τρ.-Πέρα Φραγκούλη-Καρακωνσταντόπουλος (Παπαδόπουλος Στ.)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Ορφανός Ιορδ.-Σιδερης (Ζερβούδης)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.30 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Μαρουδιάς-Τσακιράκη (Παπαδόπουλος Κ.)

3ος Όμιλος

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Β.-Αριδαία Τσιοπάνος Γ.-Καντερές (Μόρφη)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Ίκαροι Τρικάλων Ζαχαρής-Κοντογιάννης (Μάνασης)

Ιωαννίνων (Νέο) 17.00 ΣΚ Ιωάννινα –Μελίκη Αγραφιώτης Γ.-Δέλλας (Τσιγκέλης)

Κέρκυρας 17.00 Φαίακας-ΑΓΣ Ιωαννίνων Διαμαντής-Ιορδανίδης

Κατσιμήδου 18.30 Αίολος Τρικάλων-Νίκη Βόλου Φακίτσας-Μαραμής (Βαρνάς)

Καρδίτσας (κθ) 17.00 Αναγέννηση –Αριστοτέλης Φλ. Λουλουδιάδης-Σαρακενίδης (Χλωρός)

4ος Όμιλος

Χρ. Χριστοδούλου 18.00 Ασπίς Ξάνθης-Ζέφυρος 02 Γιαννούλης Α.-Νέδογλου (Σαλικίδης)

Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Ίκαροι Σερ. Μελανίδης-Τοπαλίδης (Μηλιάρας)

Σερρών 19.00 Πανσερραϊκός-ΜΕΝΤ Εκίζογλου-Κουφούδης (Γιαβρής)

Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος-Μέγας Αλέξανδρος Γεωργούλης-Τσάλας (Θωμόπουλος)

Μαντουλίδης 18.00 Μαντουλίδης-Λεύκιππος Ξάνθης Λάλλα-Γρηγοριάδης (Πολυχρονίδης)

11ο Δη. Σχ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Ελπίς Αμπελοκήπων Γραικός-Τσάνταλη (Δέλλας)

Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο