Ο Ιπποκράτης Κω τελείωσε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο την χρονιά στη Β’ Εθνική, καθώς κέρδισε στις λεπτομέρειες την Κηφισιά εκτός έδρας με 83-82. Οι φιλοξενούμενοι άντεξαν στην αντίδραση του αντιπάλου τους στο δεύτερο ημίχρονο, ολοκληρώνοντας τις υποχρεώσεις τους με νίκη στο πρωτάθλημα.

Η Δάφνη Δαφνίου ολοκλήρωσε τις υποχρεώσεις της με θρίαμβο, κερδίζοντας άνετα με 78-61 τον ΚΑΟ Κορίνθου εκτός έδρας. Οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν να αφήσουν χαμηλά τον ΚΑΟΚ και διατηρώντας το υπέρ τους προβάδισμα που είχαν πάρει στο ημίχρονο πήραν εύκολα τη νίκη στο τέλος.

Διαιτητές: Ντάνος-Καρανικόλα Αλ.
ΑΕΝΚ (Λιόγας,Λαδικός): Καμαριανός 12, Μοσχοβίτης 11(3), Κεφαλάς 9(3), Μανούσος 8, Ντουζίδης 11(2), Χαικάλης 10(1), Κωνσταντακόπουλος 13(3), Ψαρόπουλος 8(1)
Ιπποκράτης Κω (Κουλουριώτης): Καραθωμάς 6, Κουμπούρας 25(1), Τρύπας 12(2), Ασημακόπουλος 18(2), Λεκάκης 10(1), Χαρίσης 7, Τσακαλέρης 5.

ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 61-78
Δεκάλεπτα : 17-15, 26-34, 46-51, 61-78
Διαιτητές : Σταθόπουλος-Χριστινάκης
ΚΑΟ Κορίνθου (Νικητόπουλος) : Πράττης 7, Αντωνόπουλος, Σακελλαράκης 6, Μακρής 12 (1), Κατσαμάκης 7 (1), Κεφαλάς 11, Ζάρκος, Γεωργούλης 2, Σκορδάς 16, Γιανναλέτσος
Δάφνη Δάφνιου (Σορώτος) : Γεωργούτσος 2, Θεοδοσίου 7 (1), Κουφόπουλος 3 (1), Καπώνης 10 (2), Χρυσός 11 (2), Σοφρωνάς 10 (2), Γκίνης 9 (1), Λαμπρόπουλος, Μιχόπουλος 2, Γκιουζέλης 5, Τσιάκος 16, Τσελεμπής 3 (1).