Με την 22η αγωνιστική ολοκληρώνεται σήμερα (2/4) η κανονική διάρκεια του φετινού πρωταθλήματος της Γ Εθνικής, με περισσότερα από 30 παιχνίδια ταυτόχρονα στους έξι ομίλους του Νότου και του Βορρά.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 22ης αγωνιστικής:
1ος Όμιλος
Τέντα 17.00 ΣΚ Καλαμάτα-Νήαρ Ηστ Κωνσταντινίδου-Μαρινάκης (Ηλιόπουλος)
Promitheas Park 17.00 ΕΑ Προμηθέας 2014-Πήγασος Θυρέας Παπαδόπουλος Ανδ.-Ιωάννου (Σπυρόπουλος)
Κρυα Ιτέων 17.00 ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου-ΑΟ Αχαϊας Η Γαλήνη Τούσης-Αλεξόπουλος Παν. (Θεοδοσόπουλος)
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Ερμιονίδα Τσατταλιού-Αποστολόπουλος (Παπαδόπουλος Στ.)
Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Δίων Ο Κυπαρισσεύς Σώμος-Γέρος (Πίγκας)
Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου Παλαίμων-Καλαμάτα 1980 Σπυρλιδάκης-Ψύχας (Πετρόπουλος)
2ος Όμιλος
Νάξου 17.00 Πανναξιακός-Πορφύρας Θεοδωρόπουλος-Φασόλης (Καραμπίνης)
ΒΑΚ 17.00 Πέρα-ΚΑΟ Μελισσίων Δημουλάς-Διόλατζης (Μπουρνάς)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αναγέννηση Καρακωνσταντόπουλος-Μπαβέλας (Ζώης)
Ν. Πέρκιζας 17.00 Χαλάνδρι-Ηλιούπολη Κουλουμπαρίτσης-Περδετζόγλου (Λιμνιάτης)
Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Κορωπί Τσαϊρίδης-Παπανικολάου Ιωάν. (Σκανδαλάκης)
Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Άρης Νίκαιας Στρέμπας-Παπαγεωργίου Δημ. (Φαλούκας)
3ος Όμιλος
Διώνης 17.00 Πικέρμι-Ποσειδών Ν. Ψ. Αναστασίου-Κηπώσης (Λιμνιάτης)
Π. Σαλπέας 17.00 Φοίνιξ Πειραιά-Ελευθερία Μοσχάτου Καψιώχας-Γεωργόπουλος (Φιλίππου)
Καλύμνου 17.00 Ένωση Αττάλου Καλ.-Αργοναύτης Τρ. Σίμα-Αλεξόπουλος Χρ.
Χίου 17.00 Φο Βροντάδου-Ίκαρος Καλλιθέας Ανδρεόπουλος-Αδαμόπουλος (Παντελής)
Μιχ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Νίκη Αμαρουσίου Τηγάνης-Πολάτογλου (Καλαρέμας)
4ος Όμιλος
Καναλακίου 17.00 Αχέρων Καναλακίου-Τρίκαλα Διαμαντής-Θώμος (Γκαρτζονίκας)
Σοφάδων 17.00 ΓΣ Σοφάδων-Αγριά Πράττος-Γιατρόπουλος (Τέγα)
Χρ. Καμπεράκης 17.00 Άμφισσα-Αλμυρός Λιαρομμάτης-Πλέγας (Χουγιάζος)
ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ανόρθωση Βόλου-ΚΑΕ Παραμυθιάς Σελεβός-Ηλιόπουλος (Τσιργούλας)
Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Αμπελώνας Κώνης-Ντόντης (Μανάσης)
Ρεπό: Ιωάννινα ΣΚ
5ος Όμιλος
2ο Αλεξάνδρειας 17.00 ΑΣ ΑΚ Αλεξάνδρειας Άθλος-Αρετσού Καλαμαριάς Λυγούρας-Τοπαλίδης (Ντόγκας)
Κοζάνης 17.00 Εθνικός Κοζάνης-ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας Αθανασιάδης Αθ.-Αναστασιάδης Γ. (Βόντζας)
ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Καστοριά Ντούρας-Ισιγώνης (Μήτσιου)
ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Μελίκη Σαρακενίδης-Ράπτης (Γιαμούζης)
Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιων.-Όλυμπος ΕΚΕ Δέλλας-Κωνσταντινέλλης (Τσιρτσιμάλης)
Ρεπό: ΚούΠα Κιλκίς
6ος Όμιλος
Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Ανατόλια Χατζηχαρίσης-Θεοδωρίδης (Παπαδόπουλος Ι.)
Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Βασιλικά Θεσσαλονίκης Σιταρίδης-Κασούμης (Αργυρού)
Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Γαλάτιστα Παπαθανασίου Κ.-Κλεπουσνιώτου (Θωμόπουλος)
ΔΑΚ Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξ.-Ασπίς Ξ. Καραβάς-Μιχέλη Ευ. (Στουπίδης)
Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Ελπίς Αμπελοκήπων Νέδογλου-Καντζουρίδης (Δραγκίογλου)
Ρεπό: Ρούπελ Σιδηροκάστρου