Πριν από λίγη ώρα πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του νεοσύστατου Πανελληνίου Πρωταθλήματος U21, στο οποίο θα λάβουν μέρος 66 ομάδες και θα ξεκινήσει στις 19/10. Το εν λόγω πρωτάθλημα χωρίστηκε σε οκτώ ομίλους (4 του Νότου και 4 του Βορρά), ενώ έγινε και γνωστό το πρόγραμμα των αγώνων.

Αναλυτικά:

Πρώτος όμιλος

ΑΓΕ ΧΑΛΚΊΔΟΣ 6
ΓΣ ΚΟΡΩΠΊΟΥ 1
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 7
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 8
ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 4
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΏΝ 5
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΆΤΩΝ 2
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΎΠΟΛΗ 3

1η Αγωνιστική – 02/11/22
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
 
2η Αγωνιστική – 04/11/22
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ
 
3η Αγωνιστική – 09/11/22
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
 
4η Αγωνιστική – 11/11/22
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
 
5η Αγωνιστική – 16/11/2
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ – ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
 
6η Αγωνιστική – 18/11/22
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ
ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
 
7η Αγωνιστική – 23/11/22
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
 
8η Αγωνιστική – 21/12/22
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
 
9η Αγωνιστική – 23/12/22
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ – ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ – ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
 
10η Αγωνιστική – 04/01/23
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ
ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ
 
11η Αγωνιστική – 06/01/23
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ – ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
 
12η Αγωνιστική – 11/01/23
ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
 
13η Αγωνιστική – 13/01/23
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ – ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
 
14η Αγωνιστική – 18/01/23
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
2ος όμιλος
ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ 7
ΑΟ ΤΡΊΤΩΝ 5
EUROHOOPS ACADEMY ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ 4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΊΑ 2
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΊΟΥ 
ΑΟ ΚΑΡΕΑ 8
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 6

1η Αγωνιστική – 02/11/22
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
 
2η Αγωνιστική – 04/11/22
ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ – ΑΟ ΚΑΡΕΑ
 
3η Αγωνιστική – 09/11/22
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ – ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕ
 
4η Αγωνιστική – 11/11/22
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕ
 
5η Αγωνιστική – 16/11/22
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
 
6η Αγωνιστική – 18/11/22
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – ΑΟ ΚΑΡΕΑ
EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ – ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
 
7η Αγωνιστική – 23/11/22
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ
 
8η Αγωνιστική – 21/12/22
ΑΟ ΚΑΡΕΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ
 
9η Αγωνιστική – 23/12/22
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ – EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ
 
10η Αγωνιστική – 04/01/23
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕ – ΑΟ ΚΑΡΕΑ
 
11η Αγωνιστική – 06/01/23
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
 
12η Αγωνιστική – 11/01/23
EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕ
 
13η Αγωνιστική – 13/01/23
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΑΟ ΚΑΡΕΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕ – EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
 
14η Αγωνιστική – 18/01/23
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕ
EUROHOOPS ACADEMY ΛΕ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
3ος όμιλος
ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΊΔΑΣ 4
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟΣ 
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5
NORTHEAST 21 3
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΊΟΥ 
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛΗΤΏΝ 
ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΉΓΑΣΟΣ 

1η Αγωνιστική – 02/11/22
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Α
NORTHEAST 21 – ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣ
ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
 
2η Αγωνιστική – 04/11/22
Ρεπό: ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Α – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟΣ
ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – NORTHEAST 21
 
3η Αγωνιστική – 09/11/22
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛΗΤΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟΣ – ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
NORTHEAST 21 – ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑ
 
4η Αγωνιστική – 11/11/22
Ρεπό: NORTHEAST 21
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡ
ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Α
 
5η Αγωνιστική – 16/11/22
Ρεπό: ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡ – NORTHEAST 21
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Α – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
 
6η Αγωνιστική – 18/11/22
Ρεπό: ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
NORTHEAST 21 – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Α
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣ
 
7η Αγωνιστική – 23/11/22
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Α – NORTHEAST 21
ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣ – ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑ
 
8η Αγωνιστική – 21/12/22
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Α – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡ
ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣ – NORTHEAST 21
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑ
 
9η Αγωνιστική – 23/12/22
Ρεπό: ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Α
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡ – ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣ
NORTHEAST 21 – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
 
10η Αγωνιστική – 04/01/23
Ρεπό: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛΗΤΩΝ
ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡ
ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑ – NORTHEAST 21
 
11η Αγωνιστική – 06/01/23
Ρεπό: NORTHEAST 21
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡ – ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Α – ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣ
 
12η Αγωνιστική – 11/01/23
Ρεπό: ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑ – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟΣ
NORTHEAST 21 – ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Α
 
13η Αγωνιστική – 13/01/23
Ρεπό: ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟΣ – NORTHEAST 21
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Α – ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑ
ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
 
14η Αγωνιστική – 18/01/23
Ρεπό: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡ – ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟΣ
NORTHEAST 21 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Α
ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑ – ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣ
4ος όμιλος
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 1
ΛΑΥΡΙΟ U21 8
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΉΣ 
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΏΝΑΣ 
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 6
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΎΠΟΛΗΣ 3

1η Αγωνιστική – 02/11/22
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΛΑΥΡΙΟ U21
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ – ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
 
2η Αγωνιστική – 04/11/22
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ – ΛΑΥΡΙΟ U21
 
3η Αγωνιστική – 09/11/22
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
ΛΑΥΡΙΟ U21 – ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
 
4η Αγωνιστική – 11/11/22
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ – ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΙΟ U21
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
 
5η Αγωνιστική – 16/11/22
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
ΛΑΥΡΙΟ U21 – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
 
6η Αγωνιστική – 18/11/22
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ – ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
 
7η Αγωνιστική – 23/11/22
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΛΑΥΡΙΟ U21 – ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
 
8η Αγωνιστική – 21/12/22
ΛΑΥΡΙΟ U21 – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
 
9η Αγωνιστική – 23/12/22
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΛΑΥΡΙΟ U21 – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
 
10η Αγωνιστική – 04/01/23
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΛΑΥΡΙΟ U21
 
11η Αγωνιστική – 06/01/23
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΛΑΥΡΙΟ U21 – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
 
12η Αγωνιστική – 11/01/23
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΛΑΥΡΙΟ U21
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
 
13η Αγωνιστική – 13/01/23
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΛΑΥΡΙΟ U21 – ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
 
14η Αγωνιστική – 18/01/23
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΛΑΥΡΙΟ U21
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
1ος Όμιλος Βορρά 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 5
ΒΙΚΟΣ ΑΣΙ 2
ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ 
ΤΡΙΚΑΛΑ 14 3
ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΕΣΚΑΗ 1

1η Αγωνιστική – 02/11/22
Ρεπό: ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΕΣΚΑΗ
ΒΙΚΟΣ ΑΣΙ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΤΡΙΚΑΛΑ 14 – ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ
 
2η Αγωνιστική – 04/11/22
Ρεπό: ΤΡΙΚΑΛΑ 14
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΕΣΚΑΗ
ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ – ΒΙΚΟΣ ΑΣΙ
 
3η Αγωνιστική – 09/11/22
Ρεπό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΕΣΚΑΗ – ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ
ΒΙΚΟΣ ΑΣΙ – ΤΡΙΚΑΛΑ 14
 
4η Αγωνιστική – 11/11/22
Ρεπό: ΒΙΚΟΣ ΑΣΙ
ΤΡΙΚΑΛΑ 14 – ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΕΣΚΑΗ
ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
 
5η Αγωνιστική – 16/11/22
Ρεπό: ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ
ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΕΣΚΑΗ – ΒΙΚΟΣ ΑΣΙ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΤΡΙΚΑΛΑ 14
 
6η Αγωνιστική – 11/01/23
Ρεπό: ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΕΣΚΑΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΒΙΚΟΣ ΑΣΙ
ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ – ΤΡΙΚΑΛΑ 14
 
7η Αγωνιστική – 13/01/23
Ρεπό: ΤΡΙΚΑΛΑ 14
ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΕΣΚΑΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΒΙΚΟΣ ΑΣΙ – ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ
 
8η Αγωνιστική – 18/01/23
Ρεπό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ – ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΕΣΚΑΗ
ΤΡΙΚΑΛΑ 14 – ΒΙΚΟΣ ΑΣΙ
 
9η Αγωνιστική – 20/01/23
Ρεπό: ΒΙΚΟΣ ΑΣΙ
ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΕΣΚΑΗ – ΤΡΙΚΑΛΑ 14
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ
 
10η Αγωνιστική – 25/01/23
Ρεπό: ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ
ΒΙΚΟΣ ΑΣΙ – ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΕΣΚΑΗ
ΤΡΙΚΑΛΑ 14 – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
2oς όμιλος Βορρά
ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ5
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΆΣ 1
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΌ 
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 4
ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΊΧΝΗΣ 2
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΉΠΩΝ 
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ 8
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΏΝ 

1η Αγωνιστική – 02/11/22
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
 
2η Αγωνιστική – 04/11/22
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗ
ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
 
3η Αγωνιστική – 09/11/22
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗ – ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
 
4η Αγωνιστική – 11/11/22
ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
 
5η Αγωνιστική – 16/11/22
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
 
6η Αγωνιστική – 18/11/22
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
 
7η Αγωνιστική – 23/11/22
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 
8η Αγωνιστική – 21/12/22
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 
9η Αγωνιστική – 23/12/22
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
 
10η Αγωνιστική – 04/01/23
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
 
11η Αγωνιστική – 06/01/23
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
 
12η Αγωνιστική – 11/01/23
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
 
13η Αγωνιστική – 13/01/23
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ – ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
 
14η Αγωνιστική – 18/01/23
ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
3ος όμιλος Βορρά
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ 5
ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 6
ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 4
ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 7
ΑΕΣΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 8
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3
ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΆΜΑΤΟΣ 2

1η Αγωνιστική – 02/11/22
ΑΕΣΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡ – ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ
ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡ
 
2η Αγωνιστική – 04/11/22
ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΕΣΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ – ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
 
3η Αγωνιστική – 09/11/22
ΑΕΣΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ
ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
 
4η Αγωνιστική – 11/11/22
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡ – ΑΕΣΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ – ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ – ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
 
5η Αγωνιστική – 16/11/22
ΑΕΣΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ
ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡ
 
6η Αγωνιστική – 18/11/22
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΕΣΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ – ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡ – ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ
 
7η Αγωνιστική – 23/11/22
ΑΕΣΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡ
ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ – ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
 
8η Αγωνιστική – 21/12/22
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΕΣΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡ
ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡ – ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
 
9η Αγωνιστική – 23/12/22
ΑΕΣΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡ – ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
 
10η Αγωνιστική – 04/01/23
ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ – ΑΕΣΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡ – ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡ
ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
 
11η Αγωνιστική – 06/01/23
ΑΕΣΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡ
ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡ – ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ – ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ
 
12η Αγωνιστική – 11/01/23
ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ – ΑΕΣΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡ
ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡ – ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
 
13η Αγωνιστική – 13/01/23
ΑΕΣΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡ
ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ – ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡ
 
14η Αγωνιστική – 18/01/23
ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡ – ΑΕΣΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ – ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ
4ος Όμιλος Βορρά
ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 2
ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 1
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 8
ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΊΧΝΗΣ 6
ΧΑΝΘ3 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 5
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΊΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 7
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΏΡΙ ΟΥ 4

1η Αγωνιστική – 02/11/22
ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑ
ΧΑΝΘ – ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
 
2η Αγωνιστική – 04/11/22
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑ – ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΧΑΝΘ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
 
3η Αγωνιστική – 09/11/22
ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΧΑΝΘ – ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑ
 
4η Αγωνιστική – 11/11/22
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΧΑΝΘ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑ
 
5η Αγωνιστική – 16/11/22
ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΧΑΝΘ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
 
6η Αγωνιστική – 18/11/22
ΧΑΝΘ – ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
 
7η Αγωνιστική – 23/11/22
ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑ – ΧΑΝΘ
ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
 
8η Αγωνιστική – 21/12/22
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑ – ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΧΑΝΘ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
 
9η Αγωνιστική – 23/12/22
ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑ
ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΧΑΝΘ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
 
10η Αγωνιστική – 04/01/23
ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΧΑΝΘ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
 
11η Αγωνιστική – 06/01/23
ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΧΑΝΘ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑ – ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
 
12η Αγωνιστική – 11/01/23
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΧΑΝΘ – ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑ
 
13η Αγωνιστική – 13/01/23
ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΧΑΝΘ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑ – ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
 
14η Αγωνιστική – 18/01/23
ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
ΧΑΝΘ – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑ
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ