Η ΕΟΚ έκανε γνωστούς τους διαιτητές που θα σφυρίξουν το ερχόμενο Σαββατοκύριακο στα πρωταθλήματα της Α1 και Α2 Γυναικών
Αναλυτικά οι διαιτητές στην Α1 Γυναικών:
Σάββατο 29/10
Κλαδισού 16.00 ΟΑ Χανίων-Νίκη Λευκάδας Στρέμπας-Αντωνιάδης-Λεβεντάκος (Χριστινάκης)
ΣΕΦ (αίθ. 5) 18.30 Ολυμπιακός-Εσπερίδες Καλλιθέας Μπούκας-Παπαδόπουλος Χρ.-Λαζόγκα (Παυλόπουλος)
Κυριακή 30/10
Π. Γιαννακόπουλος 14.30 Παναθηναϊκός-Εύνικος Καραβίτης-Φραγκούλη-Ναστούλης (Κουλούρης)
Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Β.-Παναθλητικός Αναστόπουλος Αντ.-Μαρίγλη-Μπακετέα (Ηπιώτης)
ΠΑΟΚ 13.00 ΠΑΟΚ-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Μαραμής-Παπαγερίδης-Παπαγεωργίου (Μήτσιου)
Ιωαννίνων (Ν) 14.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Ελευθερία Μοσχάτου Πουρσανίδης Κ.-Αγραφιώτης Γρ.-Τσάνταλη (Καραδήμας)
Αναλυτικά οι διαιτητές στην Α2 Γυναικών:
1ος Όμιλος (3η αγωνιστική)
Σάββατο 29/10
Promitheas Park 15.00 Προμηθέας 2014-Άρις Καλαμάτας Λιότσιος—Ασημακάκη (Δημόπουλος)
Κυριακή 30/10
Α. Βαρίκας 13.00 Πανιώνιος-Αθηναϊκός Σπυρλιδάκης-Οικονόμου (Αλετράς)
Υμηττού 17.00 Αμύντας-Δαναοί Άργους Καψαρίδης-Ιωάννου (Ζώης)
Π. Σαλπέας 19.00 Πορφύρας-Ατρόμητος Πειραιά Χρόνης-Αντωνέλου (Τζουβάρας)
Ρεπό: ΠκΑΟ Άμιλλα
2ος Όμιλος (2η αγωνιστική)
Κυριακή 30/10
Μελισσίων 14.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Τερψιθέα Γλυφάδας Σάλτας-Τσαούση (Μπίκας)
Π. Σαλπέας 13.00 Φοίνιξ Πειραιά-Αιγέας Χίου Τρουμούσης-Τζανετάκης (Φιλίππου)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αγ. Παρασκευή Αδαμόπουλος-Τριανταφύλλου (Ντίνος)
Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-ΑΕΚ Περιστερίου Κουτίβης-Παλογέλης (Παππάς)
3ος Όμιλος (3η αγωνιστική)
Κυριακή 30/10
Κοζάνης 13.00 Λασσάνης-Άρης Θ. Αβραμίδου-Θώμος (Μπαταούλα)
Νεάπολης 13.00 Ολύμπια Λάρ.-Απόλλων Καλαμαριάς Παπαγιώτης-Γεωργουσόπουλος (Αθανασόπουλος)
Ποταμουδιών 15.00 Αστέρας-Απόλλων Πτολεμαϊδας Λαμπρέλλης-Δώνης (Μπακλατζής)
Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-ΧΑΝΘ Γκαρτζονίκας-Νικολαϊδης (Καραδήμας)
Ρεπό: Αναγέννηση Ν.Ρ.
4ος Όμιλος
Κυριακή 30/10
Νεάπολης 14.00 Νεάπολη-Πιερικός Αρχέλαος Κώνης-Κωνσταντινέλλης (Ανδρίτσος)
Κατερίνης 14.00 ΑΓΕ Πιερίας-Πάνθηρες Καβάλας Μπαζάκας-Τσαρδούλιας Χρ. (Γιαμούζης)
Φίλυρου 15.00 Πυλαία-Ασπίς Ξάνθης Καρυπίδης-Κανελλίδης (Καρκαλέτσης)
Ηλ. Τριανταφυλλίδης 14.45 Πανόραμα-Πανσερραϊκός Κλεπουσνιώτου-Πάνος (Μοσχοτόγλου)
Ρεπό: ΝΓΣΘ Ηρακλής 1908