Την τελική τους μορφή πήραν οι τετράδες σε Γ και Δ ΕΣΚΑ στο Κύπελλο της Ένωσης από το βράδυ της Παρασκευής (15/9).
Αναλυτικά…
Δ’ Κατηγορία
1η αγωνιστική
ΑΟ Μαίανδρος – Κυψελιακός 0-20 α.α
Νίκη Δροσιάς – Βριλήσσια 0-20 α.α
2η αγωνιστική
7/9
ΑΠΕΣ Καπανδρίτου Πολυδενδρίου – Κυψελιακός 20-0 α.α
ΑΠΣ Πήγασος – ΑΕ Πετραλώνων 20-0 α.α
Αρίων Αμαρουσίου – Νέοι Βύρωνα 0-20 α.α
Υπεροχή Εξαρχείων – Ατταλος Καματερού 64-39
8/9
Βριλήσσια – Προοπτική 75-73
Νίκη Αθηνών – ΓΣ Εθνικός 49-55
ΓΣ Παλλήνης – ΑΣ Ροδόπολης 67-63
ΑΕ Αχιλλεύς – ΕΣΝ Μάκρης 62-51
ΑΕ Χωράφας – Εθνικός Ελληνορώσων 55-34
ΑΟ Νηρεύς – Ρουφ ’80 56-47
Πόλις – Φοίβος 54-58
ΓΣ Πατησίων – Ακαδημία 2008 55-83
Καλλίμαχος Μαραθώνα – Άνοιξη ’78 41-58
ΑΟΚ Σπάτων – ΑΟ Περισσού 35-42
9/9
ΑΠΣ Οιωνός – ΓΣ Κερατέας 57-59
ΓΣ Αρίων – ΠΑΟ Θρίαμβος 54-58
3η αγωνιστική
12/9
ΓΣ Κερατέας – ΑΠΣ Πήγασος 57-45
ΓΣ Εθνικός – Νέοι Βύρωνα 55-58
ΓΣ Παλλήνης – Φοίβος 60-66
ΑΟ Νηρεύς – Ακαδημία 2008 42-65
Άνοιξη ’78 – ΑΟ Περισσού 53-63
ΑΕ Χωράφας – ΠΑΟ Θρίαμβος 44-43
Υπεροχή Εξαρχείων – ΑΠΕΣ Καπανδριτίου Πολυδενδρίου 81-45
13/9
ΑΕ Αχιλλεύς – Βριλήσσια 50-40
3η αγωνιστική
15/9
ΑΟ Περισσού – Νέοι Βύρωνα 60-38
ΑΕ Χωράφας – Ακαδημία 2008 49-63
Υπεροχή Εξαρχείων – ΓΣ Κερατέας 72-47
Φοίβος – ΑΕ Αχιλλεύς 61-53
Γ’ Κατηγορία
1η αγωνιστική
8/9
ΜΕΝ Ιλίου – Τριφυλλιακός 0-20 α.α
ΑΟ Άρτεμις – ΑΟ Πρωτεύς 58-71
ΓΣ Χαλανδρίου – Άγιος Θωμάς 69-70
ΟΦΗ Ηρακλείου – Άνοιξη 55-44
ΓΑΟ Κουκουβάουνων – ΑΟ Διονύσου 56-77
Αίολος Ταύρος – ΑΕΚ Περιστερίου 65-53
ΓΣ Ωρωπού – Οδυσσέας Αγίας Βαρβάρας 74-64
ΑΟ Εκάλης – ΑΟ Λαγονησίου 65-33
ΓΑΣ Καλυβιών – ΛΦΜ Αχαρνής 61-42
2η αγωνιστική
12/9
Άγιος Θωμάς – ΜΕΛΑΣ Ελευθέριος 65-58
ΓΣ Ωρωπού – Νέοι Αμύντα 86-64
Αίολος Ταύρος – ΑΣ Παιανίας 72-64
ΟΦΗ Ηρακλείου – Τριφυλλιακός 58-63
ΓΑΣ Καλυβιών – ΠΑΚ Χαλανδρίου 32-69
ΑΟ Αμπελοκήπων – ΑΟ Εκάλης 59-64
Ολυμπιάδα Πετρούπολης – ΑΟ Καρέα 0-20 α.α
ΑΟ Διονύσου – ΑΟ Πρωτεύς 68-67
3η αγωνιστική
15/9
ΑΟ Τριφυλλιακός – ΑΟ Διονύσου 64-73
ΓΣ Ωρωπού – ΠΑΚ Χαλανδρίου 66-60
ΑΟ Εκάλης – Άγιος Θωμάς 52-64
ΑΟ Καρέα – Αίολος Ταύρος 79-60
Β’ Κατηγορία
1η αγωνιστική
11/9
Λεόντειος – ΑΟΝ Παλατιανής 52-50
Ίρις Πετρούπολης – Εύνικος 65-69
Αναγέννηση Μαραθώνα – ΝΟ Σαρωνίδα 48-75
Άρτεμις Αχαρνών – Γκράβα Πατησίων 65-55
Αθηναϊκός – Θεμιστοκλής Πολυνίκης 59-70
Άρης Πετρούπολης – Ιωνικός ΝΦ 53-75
ΑΟ Κρόνος – ΑΘΛΗΤΉΣ 72-84
ΑΟ Φιλοθέης – Τυφών 60-69
2η αγωνιστική
14/9
Προμηθέας – Ιωνικός ΝΦ 55-62
Φίλιππος – ΟΚΑ Μεσογείων 67-62
Τυφών – Τούφα 47-61
Εκπ. Πλάτων – ΝΟ Σαρωνίδος 77-75
Εύνικος – Αναγέννηση Πετραλώνων 73-63
Άρτεμις Αχαρνών – Λεόντειος 63-60
ΑΘΛΗΤΉΣ – Δόξα Βύρωνος 68-58
Ολυμπιάδα Παπάγου – Άμιλλα 90-88
ΓΣ Κηφισιάς – ΑΟ Θρακομακεδόνες 72-59
Θεμιστοκλής Πολυνίκης – Νικηφόρος 55-41
3η αγωνιστική
18/9
ΑΘΛΗΤΉΣ – Θεμιστοκλής Πολυνίκης
Εύνικος – Εκπ. Πλάτων
Φίλιππος – Άρτεμις Αχαρνών
ΓΣ Κηφισιάς – Ολυμπιάδα Παπάγου
Ιωνικός ΝΦ – ΦΟ Τούφας
Α’ Κατηγορία
1η αγωνιστική
11/9
Μελίσσια – Σπόρτιγκ 79-50
ΕΣΚΔ Νέας Ιωνίας – Ποσειδών ΑΟΝΨ 59-62
2η αγωνιστική
18/9
ΑΟΚ Χαλανδρίου – Κιβωτός του Κόσμου
Γαλάτσι – Κορωπί
Γλυκά Νερά – Απόλλων Σμύρνης
Λυκόβρυση – Άγιος Νικόλαος Παλλήνης
Ποσειδών ΑΟΝΨ – Μελίσσια
ΟΙΟΝ Αγίου Στεφάνου – Πεντέλη
Κουκάκι – Βριλησσιακός