To Πανόραμα της 4ης Αγωνιστικής του Eurocup (21/10)

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στο Eurocup μετά τα ματς της 4ης Αγωνιστικής
To Πανόραμα της 4ης Αγωνιστικής του Eurocup (21/10)

Α’ Όμιλος

Τα αποτελέσματα

Bahcesehir - Partizan 76-82

Joventut Badalona – Venezia 92-78

JL Bourg - UNICS Kazan (Αναβλήθηκε)

Η βαθμολογία

1. Badalona (4-0) 352-309 8

2. Partizan (2-2) 329-327 6

3. Unics Kazan (2-1) 260-243 5

4. Venezia (1-2) 236-265 4

5. Bahcesehir (0-4) 318-361 4

6. JL Bourg (1-1) 176-166 3

H επόμενη αγωνιστική

UNICS Kazan - Badalona (28/10, 18:00)

Partizan -Bourg (28/10, 21:30)

Venezia – Bahcesehir (28/10, 21:30)

 

 

Β’ Όμιλος

Τα αποτελέσματα

Boulogne Metropolitans - Mornar Bar 78-65

Buducnost  - Ulm 73-68

Malaga - Brescia 86-69

Η βαθμολογία

1. Unicaja Malaga (3-1) 353-334 7

2. Buducnost (3-1) 342-323 7

3. Mornar Bar (2-2) 326-316 6

4. Boulogne (2-2) 335-330 6

5. Ulm (1-3) 308-311 5

6. Brescia (1-3) 300-350 5

H επόμενη αγωνιστική

Mornar Bar – Buducnost (28/10, 20:00)

Ulm - Malaga (28/10, 20:15)

Brescia - Boulogne (28/10, 21:45)

 

 

Γ’ Όμιλος

Τα αποτελέσματα

Lietkabelis - Antwerp 80-73

Lokomotiv Kuban - Andorra 76-61

Virtus Bologna – Monaco 94-85

Η βαθμολογία

1. Virtus Bologna (4-0) 337-291 8

2. Lokomotiv Kuban (3-1) 349-294 7

3. Monaco (3-1) 345-291 7

4. MoraBanc Andorra (1-3) 274-300 5

5. Lietkabelis (1-3) 274-336 5

6. Antwerp Giants (0-4) 269-336 4

H επόμενη αγωνιστική

Andorra - Lietkabelis (27/10, 21:00)

Antwerp -Virtus Bologna (27/10, 21:00)

Monaco -Lokomotiv Kuban (28/10, 20:00)

 

 

Δ’ Όμιλος

Τα αποτελέσματα

Trento - Cedevita Olimpija 61-51

Προμηθέας - Nanterre 88-72

Bursaspor - Gran Canaria 76-94

Η βαθμολογία

1. Trento          4-0       303-253           8

2. Gran Canaria            3-1       342-317           7

3. Promitheas Patras     2-2       307-320           6

4. Nanterre       1-3       299-329           5

5. Cedevita Olimpija     1-2       211-209           4

6. Bursaspor     0-3       246-280           3

H επόμενη αγωνιστική

Nanterre 92 -Bursaspor (27/10, 19:00)

Cedevita Olimpija – Προμηθέας (28/10, 19:30 )

Gran Canaria -Trento (28/10, 22:00)

 

 

 

 

 

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο