To Πανόραμα της 5ης Αγωνιστικής του Eurocup (27/10) και τα αποτελέσματα του BCL

Το πρόγραμμα, τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στο Eurocup μετά τα ματς της 4ης Αγωνιστικής (27/10) και τα αποτελέσματα του BCL
To Πανόραμα της 5ης Αγωνιστικής του Eurocup (27/10) και τα αποτελέσματα του BCL

Το πρόγραμμα, τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στο Eurocup μετά τα ματς της 4ης Αγωνιστικής (27/10):

Α’ Όμιλος

Τα αποτελέσματα

UNICS Kazan - Badalona (28/10, 18:00)

Partizan -Bourg (28/10, 21:30)

Venezia – Bahcesehir (28/10, 21:30)

Η βαθμολογία

1. Badalona (4-0) 352-309 8

2. Partizan (2-2) 329-327 6

3. Unics Kazan (2-1) 260-243 5

4. Venezia (1-2) 236-265 4

5. Bahcesehir (0-4) 318-361 4

6. JL Bourg (1-1) 176-166 3

H επόμενη αγωνιστική

Bourg - Bahcesehir (3/11, 20:00)

UNICS Kazan – Venezia (4/11, 18:00)

Partizan - Joventut Badalona (4/11, 21:30)

 

Β’ Όμιλος

Τα αποτελέσματα

Mornar Bar – Buducnost (28/10, 20:00)

Ulm - Malaga (28/10, 20:15)

Brescia - Boulogne (28/10, 21:45)

Η βαθμολογία

1. Unicaja Malaga (3-1) 353-334 7

2. Buducnost (3-1) 342-323 7

3. Mornar Bar (2-2) 326-316 6

4. Boulogne (2-2) 335-330 6

5. Ulm (1-3) 308-311 5

6. Brescia (1-3) 300-350 5

H επόμενη αγωνιστική

Mornar Bar – Ulm (3/11, 19:45)

Brescia – Buducnost (3/11, 21:30)

Boulogne - Malaga (3/11, 21:45)

 

Γ’ Όμιλος

Τα αποτελέσματα

Andorra - Lietkabelis 76-66

Antwerp -Virtus Bologna 76-95

Monaco -Lokomotiv Kuban (28/10, 19:00)

Η βαθμολογία

1. Virtus Bologna (5-0) 432-367 10

2. Lokomotiv Kuban (3-1) 349-294 7

3. Monaco (3-1) 345-291 7

4. MoraBanc Andorra (2-3) 350-366 7

5. Lietkabelis (1-4) 340-412 6

6. Antwerp Giants (0-4) 269-336 4

H επόμενη αγωνιστική

Monaco - Andorra (4/11, 20:00)

Antwerp - Lokomotiv Kuban (4/11, 21:00)

Virtus Bologna - Lietkabelis (4/11, 21:30)

 

Δ’ Όμιλος

Τα αποτελέσματα

Nanterre 92 -Bursaspor Αναβλήθηκε

Cedevita Olimpija – Προμηθέας  Αναβλήθηκε

Gran Canaria -Trento Αναβλήθηκε

Η βαθμολογία

1. Trento          4-0       303-253           8

2. Gran Canaria            3-1       342-317           7

3. Promitheas Patras     2-2       307-320           6

4. Nanterre       1-3       299-329           5

5. Cedevita Olimpija     1-2       211-209           4

6. Bursaspor     0-3       246-280           3

H επόμενη αγωνιστική

Cedevita Olimpija - Nanterre (4/11, 19:30)

Trento - Bursaspor (4/11, 21:00)

Gran Canaria – Προμηθέας 4/11, 22:00)

 

 

BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΑ αποτελέσματα (27/10)

GROUP E

Rytas Vilnius – Peristeri 88-106

GROUP G

Turk Telecom - Hapoel Jerusalem 98-94

GROUP F

Bilbao – Karsiyaka 72-81

GROUP F

Fortitudo Bologna – Bamperg 63-100

TO ΑΥΡΙΑΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (28/10)

Τετάρτη 28/10

GROUP E

19:00 VEF Riga – Strasbourg

GROUP G

19:00 Limoges – Igokea

GROUP H

19:00 Darussafaka - Oostende

 

 

 

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο