Πρόγραμμα Β' Εθνικής

Πρόγραμμα Β' Εθνικής

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2018-2019 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 07/10/18
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

2η Αγωνιστική – 14/10/18
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

3η Αγωνιστική – 21/10/18
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

4η Αγωνιστική – 04/11/18
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

5η Αγωνιστική – 11/11/18
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

6η Αγωνιστική – 18/11/18
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

7η Αγωνιστική – 25/11/18
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

8η Αγωνιστική – 02/12/18
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

9η Αγωνιστική – 09/12/18
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

10η Αγωνιστική – 16/12/18
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

11η Αγωνιστική – 23/12/18
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 05/01/19
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

13η Αγωνιστική – 13/01/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

14η Αγωνιστική – 20/01/19
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

15η Αγωνιστική – 27/01/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

16η Αγωνιστική – 03/02/19
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

17η Αγωνιστική – 10/02/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

18η Αγωνιστική – 17/02/19
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

19η Αγωνιστική – 24/02/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

20η Αγωνιστική – 03/03/19
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

21η Αγωνιστική – 09/03/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

22η Αγωνιστική – 17/03/19
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

23η Αγωνιστική – 24/03/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

24η Αγωνιστική – 31/03/19
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

25η Αγωνιστική – 07/04/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

26η Αγωνιστική – 14/04/19
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

27η Αγωνιστική – 21/04/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

28η Αγωνιστική – 05/05/19
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

29η Αγωνιστική – 12/05/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

30η Αγωνιστική – 19/05/19
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2018-2019 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 07/10/18
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

2η Αγωνιστική – 14/10/18
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

3η Αγωνιστική – 21/10/18
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

4η Αγωνιστική – 04/11/18
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

5η Αγωνιστική – 11/11/18
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

6η Αγωνιστική – 18/11/18
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

7η Αγωνιστική – 25/11/18
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

8η Αγωνιστική – 02/12/18
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

9η Αγωνιστική – 09/12/18
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

10η Αγωνιστική – 16/12/18
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

11η Αγωνιστική – 23/12/18
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 05/01/19
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

13η Αγωνιστική – 13/01/19
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

14η Αγωνιστική – 20/01/19
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

15η Αγωνιστική – 27/01/19
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

16η Αγωνιστική – 03/02/19
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

17η Αγωνιστική – 10/02/19
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

18η Αγωνιστική – 17/02/19
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

19η Αγωνιστική – 24/02/19
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

20η Αγωνιστική – 03/03/19
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

21η Αγωνιστική – 09/03/19
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

22η Αγωνιστική – 17/03/19
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

23η Αγωνιστική – 24/03/19
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

24η Αγωνιστική – 31/03/19
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

25η Αγωνιστική – 07/04/19
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

26η Αγωνιστική – 14/04/19
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

27η Αγωνιστική – 21/04/19
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

28η Αγωνιστική – 05/05/19
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

29η Αγωνιστική – 12/05/19
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

30η Αγωνιστική – 19/05/19
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ


ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

30η Αγωνιστική – 19/05/19
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ – ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Bicos
Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο