LUAVI header ad

Πρόγραμμα Β' Εθνικής

Πρόγραμμα Β' Εθνικής

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2019-2020 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 06/10/19 
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΟΦΗ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

2η Αγωνιστική - 13/10/19 
ΟΦΗ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

3η Αγωνιστική - 20/10/19 
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΟΦΗ

4η Αγωνιστική - 27/10/19 
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΟΦΗ

5η Αγωνιστική - 03/11/19 
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΟΦΗ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

6η Αγωνιστική - 10/11/19 
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

7η Αγωνιστική - 16/11/19 
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΟΦΗ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

8η Αγωνιστική - 24/11/19 
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΦΗ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

9η Αγωνιστική - 01/12/19 
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΟΦΗ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

10η Αγωνιστική - 08/12/19 
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΟΦΗ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

11η Αγωνιστική - 15/12/19 
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΟΦΗ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

12η Αγωνιστική - 22/12/19 
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΟΦΗ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

13η Αγωνιστική - 05/01/20 
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΟΦΗ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

14η Αγωνιστική - 12/01/20 
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΟΦΗ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

15η Αγωνιστική - 19/01/20 
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΟΦΗ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

16η Αγωνιστική - 26/01/20 
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΟΦΗ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

17η Αγωνιστική - 02/02/20 
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΟΦΗ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.

18η Αγωνιστική - 09/02/20 
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 
ΟΦΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.

19η Αγωνιστική - 23/02/20 
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 
ΟΦΗ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

20η Αγωνιστική - 29/02/20 
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΟΦΗ

21η Αγωνιστική - 08/03/20 
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΟΦΗ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

22η Αγωνιστική - 15/03/20 
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΟΦΗ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

23η Αγωνιστική - 22/03/20 
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΟΦΗ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

24η Αγωνιστική - 29/03/20 
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΟΦΗ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ

25η Αγωνιστική - 05/04/20 
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΟΦΗ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

26η Αγωνιστική - 12/04/20 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΟΦΗ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

27η Αγωνιστική - 26/04/20 
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΟΦΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

28η Αγωνιστική - 03/05/20 
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΟΦΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

29η Αγωνιστική - 10/05/20 
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΟΦΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

30η Αγωνιστική - 17/05/20 
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΟΦΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

Β ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2019-2020 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική - 06/10/19
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΧΑΝΘ

2η Αγωνιστική - 13/10/19
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΧΑΝΘ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

3η Αγωνιστική - 20/10/19
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΧΑΝΘ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

4η Αγωνιστική - 27/10/19
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΧΑΝΘ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

5η Αγωνιστική - 03/11/19
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΧΑΝΘ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

6η Αγωνιστική - 10/11/19
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΧΑΝΘ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

7η Αγωνιστική - 16/11/19
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΧΑΝΘ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

8η Αγωνιστική - 24/11/19
ΧΑΝΘ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

9η Αγωνιστική - 01/12/19
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΧΑΝΘ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

10η Αγωνιστική - 08/12/19
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΧΑΝΘ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

11η Αγωνιστική - 15/12/19
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΧΑΝΘ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

12η Αγωνιστική - 22/12/19
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΧΑΝΘ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

13η Αγωνιστική - 05/01/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΧΑΝΘ

14η Αγωνιστική - 12/01/20
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΧΑΝΘ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

15η Αγωνιστική - 19/01/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΧΑΝΘ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

16η Αγωνιστική - 26/01/20
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΧΑΝΘ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

17η Αγωνιστική - 02/02/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΧΑΝΘ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

18η Αγωνιστική - 09/02/20
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΧΑΝΘ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

19η Αγωνιστική - 23/02/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΧΑΝΘ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

20ή Αγωνιστική - 29/02/20
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΧΑΝΘ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

21η Αγωνιστική - 08/03/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΧΑΝΘ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

22η Αγωνιστική - 15/03/20
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΧΑΝΘ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

23η Αγωνιστική - 22/03/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΧΑΝΘ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

24η Αγωνιστική - 29/03/20
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΧΑΝΘ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

25η Αγωνιστική - 05/04/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΧΑΝΘ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

26η Αγωνιστική - 12/04/20
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΧΑΝΘ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

27η Αγωνιστική - 26/04/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΧΑΝΘ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

28η Αγωνιστική - 03/05/20
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΧΑΝΘ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

29η Αγωνιστική - 10/05/20
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΧΑΝΘ

30ή Αγωνιστική - 17/05/20
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΧΑΝΘ - ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ - ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ - ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο