Παρασκευή, 24 Φεβρουαρίου 2017
Γ' Εθνική: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου
Πέμπτη, 16 Φεβρουάριος 2017 19:09 | Αχιλλέας Ζούγρης
Γ\' Εθνική: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Με αγώνες της 17ης αγωνιστικής σε 1ο, 3ο και 4ο όμιλο και της 16ης στον 2ο όμιλο συνεχίζεται το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής. Η ΕΟΚ γνωστοποίησε τους διαιτητές των ματς.

Αναλυτικά διαιτητές και κομισάριοι των τεσσάρων ομίλων της Γ' Εθνικής:

1ος Όμιλος

Κυριακή 19 Φεβρουαρίου

Αιγίου 17.00 Κεραυνός-Κόρινθος Μαγκούνης, Τσάτσης (Θεοδοσόπουλος)

Παν. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Δάφνη Δαφνίου Παπαθανασίου, Κοτσώνης (Ηπιώτης)

Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Καλαμάτα Σταθόπουλος, Ζιώγας (Ρόζης)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Γλαύκος Σπυρόπουλος Σ., Φραγκούλη (Θεοδωρόπουλος)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Κ.-Ακράτα Μπανασάκης, Καρανικόλα Α. (Δραμεσιώτης)

Πεύκης 17.00 Πεύκη-Ερμιόνη Ρίζος, Κανελλόπουλος (Δημητριάδης)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Ζακεστίδης, Φασόλης (Ζερδέβας)

 

2ος Όμιλος

Σάββατο 18 Φεβρουαρίου

Δ. Περιστεράκης 15.00 Πανναξιακός-Κάδμος Αποστολίδης, Τηγάνης

Κυριακή 19 Φεβρουαρίου

Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Νίκη Αμαρουσίου Χαλαμπαλάκης, Χριστινάκης (Κάλφα)

Θήρας 15.30 Σαντορίνη-Πεντέλη Κρεσταινίτης, Γεράνιος

Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Προμηθέας Χαλ. Κωνσταντινίδου, Μαρινάκης (Γιαννακουδάκης)

ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Έσπερος Λαμίας Τσακαλογιάννης, Κοτσίρης (Μαυρουδής)

Στ. Βενέτης 13.00 Διαγόρας Δρυοπιδέων-Ιπποκράτης Κω Νάστος, Τσιμπούρης (Κουλούρης)

 

3ος Όμιλος

Κυριακή 19 Φεβρουαρίου

ΔΑΚ Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-ΑΓΣ Ιωαννίνων Κέτουλας, Δολγύρας (Παπαδόπουλος Ν.)

ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης-Αιγινιακός Αγραφιώτης Ι., Βασιλόπουλος (Μπαταούλα)

Φαρσάλων 17.00 ΓΣ Φαρσάλων-Πρωτέας Γρεβενών Ντόγκας, Σαρακενίδης (Αγορογιάννης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Βίκος Ζαγοροχώρια-Νικόπολη Πρέβεζας Κατωτικίδης, Παπανικολάου (Τζιμογιάννης)

Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-Ευκαρπία Καρακώστας, Κοντογιάννης (Ελευθεριάδης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Διόσκουροι Κοζάνης Τσοκόλης, Παπαθανασίου (Μελανίδης)

Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Τιτάνες Παλαμά Ευφραιμίδης, Τζίμα (Βόντζας)

 

4ος Όμιλος

Κυριακή 19 Φεβρουαρίου

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ακτή Ζέφυρος Γαζέτας, Κοϊμτζόγλου (Παραλικίδης)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αστέρας Καβάλας-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνή Γρέκος, Σελεβός (Λιρίδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Αγ. Βαρβάρα Λουλουδιάδης, Πράττος (Γκουρτζελίδης)

Νεάπολης Θ. 18.00 Νεάπολη-Χαλκηδόνα Κουκουλεκίδης, Τζιοπάνος Γ. (Φωτιάδης)

Επταπυργίου 18.00 Παναθλητικός-Μαντουλίδης Παπαδόπουλος Χ., Τοκμακίδης (Πολυχρονίδης)

Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Ίκαροι Σερρών Παζόλης, Παπαθωμά (Αστρεινίδης)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας-Ν. Μουδανιά Τσούλης, Καρκαλέτσης (Γιαβρής)

 

Το απίστευτο τρίποντο του Ρέγες

Διαφήμιση

Betarades

Μας έκαναν like