Οι διαιτητές και οι Κομισάριοι των εξ αναβολής παιχνιδιών

Η ΕΟΚ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους Κομισάριους των εξ αναβολής παιχνιδιών στις εθνικές κατηγορίες της χώρας.
Οι διαιτητές και οι Κομισάριοι των εξ αναβολής παιχνιδιών

Δείτε τους διαιτητές και τους Κομισάριους των εξ αναβολής παιχνιδιών στις εθνικές κατηγορίες της χώρας:

Α2 Ανδρών

Τετάρτη 11 Νοεμβρίου

ΣΕΦ Αιθ. 5 17.00 Ολυμπιακός-Ελευθερούπολη Παντελίδης-Κατραχούρας-Χαλαμπαλάκης (Ντάβαρης)

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Κόροιβος Σταματόπουλος-Λιότσος-Χριστινάκης (Παυλόπουλος)

Στ. Καλαϊτζής 16.00 Πανερυθραϊκός-Φίλιππος Βέροιας Παντελίδης-Κοντίλης-Φάκαρος (Τζουβάρας)

Τετάρτη 18 Νοεμβρίου

ΔΑΚ Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Ψυχικό Πιτσίλκας Β.-Δολγύρας-Τσιαπλής (Μελανίδης Α.)

Τετάρτη 25 Νοεμβρίου

Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Φίλιππος Βέροιας Καρπάνος-Τσιμπούρης-Μαρίγλη (Γολεγού)

Β’ Εθνική Ανδρών

1ος Όμιλος

Τετάρτη 11 Νοεμβρίου

Νάξου 17.00 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Αχαγιά 82 Καλογερόπουλος-Χρηστίδης Ηλ.-Τεφτίκης

Β’ Κλειστό 17.00 Ένωση Ιλίου-ΚΑΟ Κορίνθου Κωνσταντινίδου-Καρακάσης-Σκανδαλάκης (Παπαδόπουλος Στ.)

Απ. Κόντου 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Πανελευσινιακός Κωνσταντινόπουλος-Αργυρούδης-Κούλης Χ. (Κουλούρης)

2ος Όμιλος

Τετάρτη 11 Νοεμβρίου

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Αιγάλεω Αποστολίδης-Τηγάνης-Λαζαρίδης (Ντάβαρης)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Δούκας Τσώνος-Καραβίτης-Ουσταμπασίδης (Άκελ)

3ος Όμιλος

Τετάρτη 11 Νοεμβρίου

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-Έσπερος Λαμίας Θεονάς-Φάκαρος-Μαρτινάκος (Δεσάρτης)

4ος Όμιλος

Τέταρτη 4 Νοεμβρίου

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Ευκαρπία Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Σαλικίδης)

Μ. Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Κομοτηνή Μπήτης-Γερακίνης-Κοντογιάννης (Δέλλας)

Τετάρτη 11 Νοεμβρίου

ΔΑΚ Σερρών 17.00 Πανσερραϊκός-Αίας Ευόσμου Ταρενίδης Στ.-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Γιαβρής)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Ίκαροι Σερρών Φακίτσας-Μαραμής-Γεωργούλης (Παπαδόπουλος Ν.)

Γ΄Εθνική Ανδρών

4ος Όμιλος

Τετάρτη 11 Νοεμβρίου

Χαλκιοπούλειο 17.00 Αναγέννηση Λαμίας-ΓΣ Παλαμά Οι Τιτάνες Γιατρόπουλος-Αβραμίδου (Βαρνάς)

5ος Όμιλος

Τετάρτη 4 Νοεμβρίου

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-Ναύαρχος Βότσης Θεοδωρίδης-Ιορδανίδης (Μελανίδης)

11ο Δημ. Ευόσμου 19.30 ΔΕΚΑ-Αετοί Βέροιας Τοπαλίδης Κ.-Παπαδόπουλος Γρ. (Μήτσιου)

Τετάρτη 11 Νοεμβρίου

Άργους Ορ. 17.00 Άργος Ορεστικό-Μαντουλίδης Ντόγκας-Χάνος (Καλότσης)

Έλλη Μυστακίδου 17.00 Ίκαροι Γιαννιτσών-Καστοριά Κώνης-Αγραφιώτης Β. (Παραλυκίδης)

6ος Όμιλος

Τετάρτη 11 Νοεμβρίου

Μ. Γκράτζιος 18.00 Βυζαντινός-ΚΑΟ Δράμας Παπαγερίδης-Καρυπίδης (Ανδρίτσος)

Χρ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-Αρίων Ξάνθης Τσαούση-Ράπτης (Στουπίδης)

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ελπίς Αμπελοκήπων Αγραφιώτης Ιωάν.-Κωνσταντινέλλης (Τζιοπάνος)

Α2 Εθνική Γυναικών

4ος Όμιλος

Τετάρτη 11 Νοεμβρίου

Ιβανώφειο 20.20 Ηρακλής-Άρης Τζιοπάνος Γ.-Παπαδόπουλος Κ. (Αργυρού Μ.)

Κυριακή 15 Νοεμβρίου

Επταπυργίου 14.15 Παναθλητικός-Ασπίς Ξάνθης Σιταρίδης-Αναστασιάδης Γ. (Αχταρίδης)

Σερρών 14.00 Πανσερραϊκός-Οι Πάνθηρες Καραβάς-Μιχέλης (Δραγκίογλου)

 

Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο