LUAVI header ad

Γ' Εθνική: Οι διαιτητές της 13ης αγωνιστικής

Ανακοίνωση εξέδωσε η ΕΟΚ/ΚΕΔ με την οποία ενημερώνει το κοινό για τους διαιτητές και τους κομισάριους της 13ης αγωνιστικής της Γ' Εθνικής.
Γ' Εθνική: Οι διαιτητές της 13ης αγωνιστικής

Αναλυτικά οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 13ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών:

Κυριακή 19 Ιανουαρίου

1ος Όμιλος

Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Ερμιόνη Κώτσου-Πετράκης Γ. (Ζώης)
Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Αχαγιά 82 Σοφιανόπουλος-Λεβεντάκος (Κωστής)
Ακράτας 13.00 Ακράτα-Νέο Ληξούρι Μαρτινάκος-Ναστούλης (Πίγκας)
Ν. Πέρκιζας 17.00 Χαλάνδρι-ΣΔΥ Τρίπολης Μαρίγλη-Τσακιράκη (Κυριόγλου)
Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Π. Φάληρο Κοτσίμπος-Ντάνος (Μαυραντζάς)
Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Άρης Νίκαιας Αντωνιάδης-Μαυρέλης (Τηγάνης)
Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-Παναχαϊκή Καρανικόλα Αλ.-Σκανδαλάκης (Παπαδόπουλος Κ.)

2ος Όμιλος

Νάξου 15.00 Τα Φανάρια-Ένωση Ιλίου Κανελλόπουλος-Λαμπίρης
Κροίσος Πέρσης 17.00 Μίλων-Ερμής Σχηματαρίου Νάστος-Ξηροκώστας (Μπουρνάς)
ΕΑΚ Χανίων 15.45 ΑΟΚ Χανιά-Αργοναύτης Τριγλίας Τσακαλογιάννης-Καμήτσος (Πετράκης)
Ερ. Χατζόπουλος 17.00 Άρης Θήβας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Χριστινάκης-Κατσαπρακάκης (Κάλφα)
Βυζαντινό Α.Κ. 17.00 Πέρα-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Αναστασίου-Δελαγραμμάτικας (Ζερβούδης)
Ν. Φιλαδέλφειας 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΑΚ Χαλκίδας Μαντήλας-Ροδίτης (Ζερδεβάς)

3ος Όμιλος

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Β.-Τιτάνες Παλαμά Μαραμής-Παζώλης (Μόρφη)
Αριδαίας 17.00 ΦΟ Αριδαίας-ΣΚ Ιωάννινα Φουντζήλας-Καντερές (Καλότσης)
Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Φαίακας Καρακώστας-Δημουλάς (Γκαρτζονίκας)
Μελίκης 17.00 Μελίκη-Αίολος Τρικάλων Δέλλας-Κωνσταντινέλλης (Βάτσιος)
Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Αναγέννηση Καρδίτσας Γραικός-Αναστασιάδης Β. (Τσιγκέλης)
Νέας Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Αετοί Βέροιας Σιταρίδης-Σελεβός (Γκουντελιάς)

4ος Όμιλος

Αμπελοκήπων 18.00 Ελπίς-Λεύκιππος Ξάνθης Δημάδης-Ζαχαριάδης (Παπαδόπουλος Ν.)
Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Απόλλων Καλαμαριάς Πράττος-Αγραφιώτης Γρ. (Κασαπίδης)
Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Πανσερραϊκός Μπούγλος Π.-Τοπαλίδης (Πολυχρονίδης)
Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Κένταυρος Καλ. Κολοκυθάς-Γρηγοριάδης (Δραγκίογλου)
ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Μαντουλίδης Παπαθανασίου-Τσάνταλη (Τοζακίδης)
Μίκρας Α’ 17.00 Μ. Αλέξανδρος-ΔΕΚΑ Λουλουδιάδης-Αγραφιώτης Β. (Ανδρίτσος)

Tags:

ΣΧΟΛΙΑ

Εγγραφείτε στο newsletter μας
Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορτάζ και ειδήσεις απο όλο τον μπασκετικό κόσμο